hayirli-ugurlu-ve-mubarek-olsun

Hayırlı uğurlu ve mübarek olsun

Hadim İlçesinin Gezlevi mahallesinden Veysel Güder oğlu Eser Güder ile Salih Şeker kızı Safiye Şeker’in düğün merasimlerini icra ettik.

hayirli-ugurlu-olsun

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Halil Duman & Güllüzar Güven Çiftinin Kınaları yakıldı,Düğünleri yaılarak evlendiler.

hayirli-mubarek-olsun

HAYIRLI MÜBAREK OLSUN

Kasabamız halkından Mevlüt Özdil (Leyli Dayı)nın oğlu Mustafa Özdil ile Mustafa Budak’ın kızı Melike Budak’ın kınaları yakılarak düğün merasimleri icra edildi.

nur--doruk-evlendiler

NUR & DORUK EVLENDİLER

Kasabamız halkından olup Kuşadası’nda ikamet eden Ahmet VURAL(Haydar Ahmet)in kızı Nur VURAL ile Aslen İzmir İlinden olan Doruk TANSUK’ un kınaları yakılarak,düğün merasimlerinin ardından dünya evine girdiler.

mustafa--eminenin-kinalari-yakildi

MUSTAFA & EMİNE’NİN KINALARI YAKILDI

Kasabamız halkından Mehmet Ali ve Zleyha ALTAŞ oğlu Mustafa ALTAŞ ile Hüseyin ve Havva CENGİZ kızı Emine CENGİZ’in düğün öncesi kına merasimleri yapıldı.

nuri--havva-evlendiler

NURİ & HAVVA EVLENDİLER..!

Kasabamız halkından olup,şu an Alanya Konaklı’da Turizmde çalışan Nuri GÜVEN ile aslen Çumra İlçesinden olan Havva DAVULCU dünya evine girdiler.

medinemetin-nisanlandilar

MEDİNE&METİN NİŞANLANDILAR

Alanyanın Tosmur Mahallesinde mukım Hatice ve Mehmet AYDOĞAN çiftinin kızları Medine hanım ile Hatay İli nufusuna kayıtlı Metin DEMİRTAŞ nişanlandılar.

miladiye--mehmet-evlendiler

MİLADİYE & MEHMET EVLENDİLER

MİLADİYE & MEHMET EVLENDİLER

faruk--hacer-nisanlandilar

Faruk & Hacer Nişanlandılar

Korualan Kasabası Halkından Tahsin TURNA’nın oğlu Faruk TURNA ile Mustafa BUDAK’ın kızı Hacer BUDAK nişanlandılar.

ali--selvinaz-dunya-evine-girdiler

Ali & Selvinaz Dünya Evine Girdiler

Ali & Selvinaz Dünya Evine Girdiler

hadim-dugun-salonunda-istisare-toplantisi-yapildi

Hadim Düğün Salonunda İstişare Toplantısı Yapıldı

Hadim Ak parti İlçe teşkilatı geçtiğimiz Cumartesi günü bilgilendirme toplantısı düzenledi.Toplantıya Konya milletvekili sayın Mustafa kabakçı,Konya İl başkan yardımcıları,Konya İl genel meclis üyeleri başkanı sayın Ali SELVİ,Ak Parti Hadim İlçe başkanı sayın Saffet DURAN ve İlçe yönetimi,Belediye başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU,Belde başkanları ve vatandaşlar katıldılar.

safiye-ve-oguzun-dugunleri-yapildi

Safiye Ve Oğuz'un Düğünleri Yapıldı

ALLAH BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR VERSİN

esra-ve-fettahin-dugunleri-hayirli-olsun

Esra Ve Fettah'ın Düğünleri Hayırlı Olsun

Esra ve Fettah’ın düğünleri yapıldı. 2011-2012 Öğrenim ve öğretim yılının sona ermesiyle birlikte bir yıl boyunca Okullarına devam eden ve Öğretmenlerinin dediklerine harfiyen uyan,evde ise,Anne ve Babasını üzmeyen neticesinde teşekkür belgesi getiren evlatlarımı yaz tatili ile ödüllendirmek ve özellikle sevgili yeğenim Esra ÜNAL’ın 17.06.2012 Tarihinde yapılacak düğün merasimlerinde bulunmak maksadıyla,Torosların eteğinden,Hadim İlçesinin şirin Beldesi Korualan Kasabasından yola çıkarak Manavgat Hummaz(Çayyazı) Köyüne vardık.