Sarraf Yılmazlar
ilcemiz-kaymakami-ve-milli-egitim-muduru-korualanda

İlçemiz kaymakamı ve Milli Eğitim müdürü Korualan’da!.

Sevgili Öğrencilerimizin 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem çalışmalarının bir tezahürü ve değerlendirme göstergesi olarak Öğrencilerimize karneleri verildi. Öğrencilerimize karnelerini sayın İlçe kaymakamı Ömer Büyükergene ve İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Tekin Şavlı tarafından takdim edildi.

manuel-ve-yumaiho-terapi-ile-bel-fitigi-tedavisi

Manüel ve yumaiho terapi ile Bel fıtığı tedavisi

Son yıllarda bir çok hastalığın tedavisinde modern tıbbın haricinde alternatif (tamamlayıcı) tıp ile de tedavi yolları aranmaya başlanılmıştır.

ebru--veysel-ciftinin-kinalari-yakildi

EBRU & VEYSEL ÇİFTİNİN KINALARI YAKILDI

Kasabamız halkından Mehmet GÜNDEBAHAR oğlu Veysel GÜNDEBAHAR ile Yaşar ÇAKICI kızı Ebru ÇAKICI’ın düğün kınası merasimleri yapıldı.

ballica-yaylasinin-agaclandirilmasina-devam

BALLICA YAYLASININ AĞAÇLANDIRILMASINA DEVAM..!

Ballıca Yaylası ağaçlandırılıyor.Ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında ikinci etap fidanlar da Ballıca yaylasına ulaştırıldı ve gönüllü gençlerimiz tarafından toprak ile buluşturuldu.

ballica-yaylasi-agaclandiriliyor

BALLICA YAYLASI AĞAÇLANDIRILIYOR..!

Ballıca Yaylası ağaçlandırılıyor.Ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında ilk etap fidanlar Ballıca yaylasına ulaştırıldı.

mustafa--eminenin-kinalari-yakildi

MUSTAFA & EMİNE’NİN KINALARI YAKILDI

Kasabamız halkından Mehmet Ali ve Zleyha ALTAŞ oğlu Mustafa ALTAŞ ile Hüseyin ve Havva CENGİZ kızı Emine CENGİZ’in düğün öncesi kına merasimleri yapıldı.

nuri--havva-evlendiler

NURİ & HAVVA EVLENDİLER..!

Kasabamız halkından olup,şu an Alanya Konaklı’da Turizmde çalışan Nuri GÜVEN ile aslen Çumra İlçesinden olan Havva DAVULCU dünya evine girdiler.

cumhuriyetin-91yil-donumu-kutlu-olsun

CUMHURİYETİN 91.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Cumhuriyetimizin 91.Yıi dönümünü bütün Yurtta,Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kutlanıldığı gibi,İlçemiz Hadim’de de büyük bir coşku ile Anıt meydanında kutlandı.

korualangezlevide-sonbahar-guzelligi

KORUALAN(GEZLEVİ)DE SONBAHAR GÜZELLİĞİ

Ekim 2014 ün son haftasında Korualan’ın Yaylalarına, Bahçelerine geziye gittim.İlkbaharın güzelliği bir başka, Sonbaharın güzelliği daha da başka.

hos-geldiniz-safalar-getirdiniz

HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ

Hadim Kaymakamı sayın Mutlu KÖKSAL beyin Şanlıurfanın Halfeti İlçesine tayininin çıkması üzerine,yerine sayın Ömer BÜYÜKERGENE asaleten atanmış ve İlçemiz Hadim’de 24.09.2014 Tarihinde yeni görevine başlamıştır.

taskent-sazak-yaylasi-tas-evleri

TAŞKENT SAZAK YAYLASI TAŞ EVLERİ

Gezi arkadaşlarımız ile Taşkent Sazak YaylasındakiTaş Evleri görmek ve siz saygıdeğer ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı ile Yaylaların yolunu tuttuk.

korualan-gecmislerine-dua-okudu

KORUALAN, GEÇMİŞLERİNE DUA OKUDU.

Korualan Halkı Arefe olan bu gün Cuma namazından sonra topluca İmam efendinin önderliğinde Kabristana giderek Kur'ân-ı Kerim ve Dua okudu..

hadim-aladag-vadisi-kuru-uzumu

HADİM ALADAĞ VADİSİ KURU ÜZÜMÜ

Hadim;Torosların eteğinde şirin bir İlçe olup,dağlık bir coğrafyaya sahip olduğundan halkının geçim kaynağı,hayvancılık,kiraz ihracatı,yaş ve kuru üzüm yetiştiriciliğidir.

kaymakam-mutlu-koksalin-veda-yemegi

KAYMAKAM MUTLU KÖKSAL’IN VEDA YEMEĞİ

Hadim İlçe Kaymakamı sn.Mutlu Köksal 08 Eylül 2014 Pazartesi akşamı Belediye Otelinde veda yemeği verdi.09.09.2014 Salı günü İlçemizden ayrıldı

medinemetin-nisanlandilar

MEDİNE&METİN NİŞANLANDILAR

Alanyanın Tosmur Mahallesinde mukım Hatice ve Mehmet AYDOĞAN çiftinin kızları Medine hanım ile Hatay İli nufusuna kayıtlı Metin DEMİRTAŞ nişanlandılar.

belediye-baskanlarimiza-basarilar-dilerim

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM

miladiye--mehmet-evlendiler

MİLADİYE & MEHMET EVLENDİLER

MİLADİYE & MEHMET EVLENDİLER

allah-rahmet-etsin

ALLAH RAHMET ETSİN

SULTAN GÜNDEBAHAR VEFAT ETTİ,ALLAH RAHMET ETSİN

saadet-partisi-korualan-mitingi

SAADET PARTİSİ KORUALAN MİTİNGİ

30 Mart mahalli idareler seçimi nedeniyle tüm partiler de olduğu gibi,Saadet Partisi de Kasabamızda (Mahallemiz de)seçim mitingini yaptı.

korualandan-uludaga-selam

KORUALAN'DAN ULUDAĞ'A SELAM

Haberlerimize başlarken,Korualan’dan Bursa – Uludağ’a selam.Ali Kılınçer gözün aydın,Mustafa Vatani görevini onur ve şerefle bitirdi.