Sarraf Yılmazlar
hadim-gezlevide-asci-ciragi-kursu-acildi ogrencilerimizin-ellerinde-kitap-olsun 23-nisan-cocuk-bayrami-kutlu-olsun gonul-kapisi-genclik-merkezi-acildi ilcemiz-kaymakami-ve-milli-egitim-muduru-korualanda hadim-korualanda-okullar-ders-basi-yapti kursiyerlere-sertifikalari-verildi tp-den-egitim-destegi-devam-ediyor -ogrenciler-yararina-kermes-duzenlendi korualan-ilkokulunda-konferans-verildi

Hadim-Gezlevi mahallesinde açılan Aşçı çırağı kursu,27 Haziran 2016 Pazartesi günü Hadim-Korualan Çok Proğramlı Anadolu Lisesi salonunda Eğitim ve Öğretime başlayacak,Eylül

Hadim Korualan Ortaokulunda hizmete giren Z-Kütüphanesi istikbalimizin yegane teminatı olan genç yavrularımıza hizmet vermekte, sınırlı kitap listesiyle okuyup araştırmalarını

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Tüm Yurtta ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kutlanıldığı gibi; Konya-Hadim-Gezlevi’de Korualan(Gezlevi) İlköğretim ve Ortaokulu

İstikbalimizin teminatı gençlerimizin inançlı, donanımlı olmalarına yönelik çalışmalar kapsamındaki çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Sevgili Öğrencilerimizin 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem çalışmalarının bir tezahürü ve değerlendirme göstergesi olarak Öğrencilerimize karneleri verildi.

Yurt genelindeki tüm Okullarda olduğu gibi, Hadim Korualan Mahallesinde de Hadim Korualan Çok proğramlı Lisesi ve Hadim Korualan İlköğretim Okulları 2015-2016 Yılı Eğitim ve Öğretim

Hadim ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce yıl sonu sergisi düzenlendi.

“Kazancı Eğitimin” sloganı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesine destek veren Türkiye Petrolleri, Konya’nın Hadim ilçesi Korualan Mahallesinde bulunan

Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına kermes düzenlendi.22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da başlayıp,27 Mayıs Çarşamba saat 17.00 de

Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullardaki Eğitim çalıştayı kapsamında Öğretmen ve Öğrencilere yönelik konferansları devam ettiriyor.

hadim-gezlevide-asci-ciragi-kursu-acildi

HADİM-GEZLEVİ’DE AŞÇI ÇIRAĞI KURSU AÇILDI

Hadim-Gezlevi mahallesinde açılan Aşçı çırağı kursu,27 Haziran 2016 Pazartesi günü Hadim-Korualan Çok Proğramlı Anadolu Lisesi salonunda Eğitim ve Öğretime başlayacak,Eylül ayının ilk haftası son bulacaktır.

ogrencilerimizin-ellerinde-kitap-olsun

ÖĞRENCİLERİMİZİN ELLERİNDE KİTAP OLSUN!..

Hadim Korualan Ortaokulunda hizmete giren Z-Kütüphanesi istikbalimizin yegane teminatı olan genç yavrularımıza hizmet vermekte, sınırlı kitap listesiyle okuyup araştırmalarını sağlamaktadır. Siz saygı değer zevatın Kitap bağışlarına ihtiyaç vardır.

23-nisan-cocuk-bayrami-kutlu-olsun

23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Tüm Yurtta ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kutlanıldığı gibi; Konya-Hadim-Gezlevi’de Korualan(Gezlevi) İlköğretim ve Ortaokulu Bahçesinde de büyük bir coşkuyla kutlanıldı.

gonul-kapisi-genclik-merkezi-acildi

GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

İstikbalimizin teminatı gençlerimizin inançlı, donanımlı olmalarına yönelik çalışmalar kapsamındaki çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

ilcemiz-kaymakami-ve-milli-egitim-muduru-korualanda

İlçemiz kaymakamı ve Milli Eğitim müdürü Korualan’da!.

Sevgili Öğrencilerimizin 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem çalışmalarının bir tezahürü ve değerlendirme göstergesi olarak Öğrencilerimize karneleri verildi. Öğrencilerimize karnelerini sayın İlçe kaymakamı Ömer Büyükergene ve İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Tekin Şavlı tarafından takdim edildi.

hadim-korualanda-okullar-ders-basi-yapti

HADİM KORUALAN’DA OKULLAR DERS BAŞI YAPTI

Yurt genelindeki tüm Okullarda olduğu gibi, Hadim Korualan Mahallesinde de Hadim Korualan Çok proğramlı Lisesi ve Hadim Korualan İlköğretim Okulları 2015-2016 Yılı Eğitim ve Öğretim çalışmalarına bu gün başlamıştır.

kursiyerlere-sertifikalari-verildi

KURSİYERLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ..!

Hadim ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce yıl sonu sergisi düzenlendi.

tp-den-egitim-destegi-devam-ediyor

T.P DEN EĞİTİM DESTEĞİ DEVAM EDİYOR...

“Kazancı Eğitimin” sloganı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Okullar Hayat Olsun’ projesine destek veren Türkiye Petrolleri, Konya’nın Hadim ilçesi Korualan Mahallesinde bulunan Korualan Ortaokulu’na 1 adet Z - Kütüphane hediye etti.

-ogrenciler-yararina-kermes-duzenlendi

ÖĞRENCİLER YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Hadim İlme Hizmet ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından, öğrenciler yararına kermes düzenlendi.22 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 da başlayıp,27 Mayıs Çarşamba saat 17.00 de kapanacaktır.

korualan-ilkokulunda-konferans-verildi

KORUALAN İLKOKULUNDA KONFERANS VERİLDİ

Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okullardaki Eğitim çalıştayı kapsamında Öğretmen ve Öğrencilere yönelik konferansları devam ettiriyor.

-ilce-milli-egitim-mudurlugu-hizmet-serisi

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET SERİSİ..!

Korualan Mahallesinde Öğrenciler,Öğretmenler ve velilere yönelik üç ayrı oturum ile icra edilen konferans dizisinin ardından ilçe merkezinde de Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda söyleşi ve konferansa devam edildi.

rahmet-izleri-uzerine-hadis-yarismasi

RAHMET İZLERİ ÜZERİNE HADİS YARIŞMASI

Dost Eli Derneğinin himayesi ve sponsorluğunda Hadim İlçe merkezi ve civar mahalleler de T.C. Hadim Kaymakamlığı İlçe Müftülüğü hadis yarışması düzenledi.

nigdebesyo-ogrencileri-tatillerini-bitirdiler

NİĞDE+BESYO ÖĞRENCİLERİ TATİLLERİNİ BİTİRDİLER

Niğde Beden Eğitimi Spor ve Yüksek Okulunda okuyan Korualan-Hadim nüfusuna kayıtlı üç dört guruptan oluşan ve ayrı evlerde oturup Okullarına devam eden 15 e yakın Öğrencilerimiz 2014-2015 Öğretim yılı birinci dönem yarı yıl tatilini bitirip Korualan dan Niğdeye döndüler.

ogrencileracikogretim-sinavinda

ÖĞRENCİLER,AÇIKÖĞRETİM SINAVINDA..

Bu gün 01 Haziran Pazar,Hadim ÇPL'de Açıköğretim Lise sınavı var idi.

korualan-ortaokulu-odullu-yarismaya-katildi

Korualan Ortaokulu Ödüllü Yarışmaya Katıldı

Hz. Peygamber’in Çocuk Sevgisi

korualan-lisesinde-tablet-bilgisayar-dagitildi

KORUALAN LİSESİ’NDE TABLET BİLGİSAYAR DAĞITILDI.

İLÇE KAYMAKAMI SAYIN MUTLU KÖKSAL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN TEKİN ŞAVLİ TARAFINDAN KORUALAN LİSESİ’NDE TABLET BİLGİSAYAR DAĞITILDI.

gezlevide-iz-birakan-ogretmenlerden

GEZLEVİ’DE İZ BIRAKAN ÖĞRETMENLERDEN

Korualan(Gezlevi) halkının eğitim durumu %100 civarında dır.Hüseyin KAHRAMAN hoca efendi yüzlerce Öğretmenden bir tanesidir.

2013-2014-egitim-ogretim-zili-caldi

2013-2014 Eğitim Öğretim Zili Çaldı

16 Eylül Pazartesi 2013-2014 Eğitim ve Öğretim dönemi bütün Yurtta olduğu gibi,Korualan Kasabasında da bu gün başlamış oldu.

anasinifi-ogrencilerinin-gosterilerini-izledik

Anasınıfı Öğrencilerinin Gösterilerini İzledik

Korualan İlköğretim Okulu Anasınıfında Gösteri düzenlendi.

23-nisan-cosku-ile-kutlandi

23 Nisan Coşku İle Kutlandı

23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı Korualan İlköğretim Okulunun önünde büyük bir coşku ve katılım ile kutlandı.

YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ