Sarraf Yılmazlar

GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

18 Şubat 2016 Perşembe 07:33
gonul-kapisi-genclik-merkezi-acildi

İstikbalimizin teminatı gençlerimizin inançlı, donanımlı olmalarına yönelik çalışmalar kapsamındaki çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

 GÖNÜL KAPISI GENÇLİK MERKEZİ AÇILDI

İstikbalimizin teminatı gençlerimizin inançlı, donanımlı olmalarına yönelik çalışmalar kapsamındaki çalışmalara bir yenisi daha eklendi.

Hz. Hadimi Kültür ve Dayanışma Derneğinin yapmış olduğu ve Gençlik ve Spor Bakanlığının onay ve yardımları ile faaliyete başlamış olan bu mekan; Okul çağındaki miniklerimize ve Okul sonrası gençlerimize istirahat etme, ders çalışma ve sportif aktiviteler yapma imkanı sunacaktır.

Bakanlık tarafından görevlendirilen ve her daim gençlerimiz ile bizzat ilgilenecek olan sayın Abdullah Taşdemir sorumluluğunda bu hizmetler yürütülmektedir.  

Hz. Hadimi kültür ve dayanışma Derneği Gönül Kapısı Gençlik Merkezinin açılışı geçtiğimiz Pazartesi günü Belediye Başkanı ve Hadime gönül verenler tarafından açılışı yapılarak sevgili gençlerimize hediye edildi.

Kenardan takip edebildiğimiz kadarıyla Belediye Başkanı  sayın  Ahmet Hadimioğlu’nun arzu ve gayretleri ile gerçekleştirilen gençlerimize yönelik bu mekanın açılması Hadim halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.Kendilerine teşekkür ederim.Hatıp.18.02.201


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Haberin etiketleri:

Tarih ve kültür, eğitim, hadim


Haber okunma sayısı: 1424

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ