Sarraf Yılmazlar
gezlevi-hadim-beyreli-hattinda-kis hadim-gezlevi-kayaonu-camisi cok-sukur-camimiz-tamamlaniyor cami-ve-minaremiz-yapiliyor- kutlu-dogum-haftasi-programi-kapsaminda baraj-ve-hadim-gezlevi-kayhan-yolu-calismasi tesbih-cektiketli-pilav-yedikallah-kabul-etsin gezlevi-akdag-kiraz-hatti bolat-ve-astra-kentten-goruntuler hadim-dedemli-alabalik-ciftligi-hizmete-acildi

2017 Ocak ayının son haftasında Hasan Sayın, Harun Şeker ve bendeniz Halil Şimşek kardeşler Gezlevi’den yola çıkarak Beyreli köyündeki sayın Hasan Turan ve diğer dostlarımızı

Çok değerli hayırsever İnsanlarımızın değerli yardım ve katkıları ile Mütevazi, güzel ve oldukça da kullanışlı bir Cami ve külliyesi Hadim Gezlevi mahallesinde yaptırıldı.

Hadim-Gezlevi mahallesinde faaliyeti devam eden Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılmakta olan Caminin yapımı hızla devam ediyor.

Hadim-Gezlevi mahallesinde faaliyeti devam eden Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılmakta olan Camiye Minare yapımına da başlanıldı.

Kutlu doğum haftası proğramı kapsamında bugün Hadim İlçesi Gezlevi mahallesi Yaz Kur’an Kursunun kapanışı için ve yaz boyu Eğitim ve öğrenimlerinin karşılığı diplomalarını

Yılan hikayesine dönen Baraj ve Kayhan yolu.Hadim-Gezlevi Devrent semtindeki yol çalışması yine durdu.

Hadim İlçesinin Gezlevi mahallesi sakinlerinin güzel adetlerinden birisi de Anne ve Babalarının ölümünden sonra, arkasından Ekmeğini verme ve bu esnada Cuma namazı öncesi Tesbihlerini

Hadim merkez ve tüm mahalleleriyle tam bir Kiraz yetiştiriciliği merkezi oldu. Yaklaşık bir aydan bu yana devam eden kiraz toplama ve satış işleri artık sona doğru yaklaştı. Sezon

Hadim İlçesinin eski yerleşim yerlerinden ve kalabalık mahallelerinden biri de BOLAT mahallesidir. Bolat ve Yaylası (Tamaşarlık ,Büyük Oba, Soğuk Oluk)Hadim İlçesinde Aladağ

Hadim Belediyesine ait olan Alabalık tesisi ihale sonucunda; aslen Dedemli mahallesinden olup, ancak uzun yıllar Manavgat Kızılağaç’ta Butikçilik işiyle uğraşan Numan CAN tarafından

gezlevi-hadim-beyreli-hattinda-kis

Gezlevi Hadim Beyreli hattında Kış!

2017 Ocak ayının son haftasında Hasan Sayın, Harun Şeker ve bendeniz Halil Şimşek kardeşler Gezlevi’den yola çıkarak Beyreli köyündeki sayın Hasan Turan ve diğer dostlarımızı ziyaret etmek üzere yola çıktık.

hadim-gezlevi-kayaonu-camisi

HADİM-GEZLEVİ KAYAÖNÜ CAMİSİ

Çok değerli hayırsever İnsanlarımızın değerli yardım ve katkıları ile Mütevazi, güzel ve oldukça da kullanışlı bir Cami ve külliyesi Hadim Gezlevi mahallesinde yaptırıldı.

cok-sukur-camimiz-tamamlaniyor

ÇOK ŞÜKÜR CAMİMİZ TAMAMLANIYOR

Hadim-Gezlevi mahallesinde faaliyeti devam eden Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılmakta olan Caminin yapımı hızla devam ediyor.

cami-ve-minaremiz-yapiliyor-

CAMİ VE MİNAREMİZ YAPILIYOR !.

Hadim-Gezlevi mahallesinde faaliyeti devam eden Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılmakta olan Camiye Minare yapımına da başlanıldı.

kutlu-dogum-haftasi-programi-kapsaminda

KUTLU DOĞUM HAFTASI PROĞRAMI KAPSAMINDA!..

Kutlu doğum haftası proğramı kapsamında bugün Hadim İlçesi Gezlevi mahallesi Yaz Kur’an Kursunun kapanışı için ve yaz boyu Eğitim ve öğrenimlerinin karşılığı diplomalarını almak üzere Gezlevi düğün salonunda toplanmış bulunmaktayız.

baraj-ve-hadim-gezlevi-kayhan-yolu-calismasi

BARAJ VE HADİM-GEZLEVİ KAYHAN YOLU ÇALIŞMASI

Yılan hikayesine dönen Baraj ve Kayhan yolu.Hadim-Gezlevi Devrent semtindeki yol çalışması yine durdu.

tesbih-cektiketli-pilav-yedikallah-kabul-etsin

TESBİH ÇEKTİK,ETLİ PİLAV YEDİK.ALLAH KABUL ETSİN

Hadim İlçesinin Gezlevi mahallesi sakinlerinin güzel adetlerinden birisi de Anne ve Babalarının ölümünden sonra, arkasından Ekmeğini verme ve bu esnada Cuma namazı öncesi Tesbihlerini çekme işidir.

gezlevi-akdag-kiraz-hatti

GEZLEVİ AKDAĞ KİRAZ HATTI

Hadim merkez ve tüm mahalleleriyle tam bir Kiraz yetiştiriciliği merkezi oldu. Yaklaşık bir aydan bu yana devam eden kiraz toplama ve satış işleri artık sona doğru yaklaştı. Sezon kapanmak üzere.

bolat-ve-astra-kentten-goruntuler

BOLAT VE ASTRA KENT’TEN GÖRÜNTÜLER

Hadim İlçesinin eski yerleşim yerlerinden ve kalabalık mahallelerinden biri de BOLAT mahallesidir. Bolat ve Yaylası (Tamaşarlık ,Büyük Oba, Soğuk Oluk)Hadim İlçesinde Aladağ Şelalesinden sonra en çok ziyaret edilen yerlerinden birisidir. Bu gün itibarı ile dağınık ve bakıma muhtaç hal ve durumu doğa ve kültür sevdalılarının yüreğini burkmakta ve yaralamaktadır.

hadim-dedemli-alabalik-ciftligi-hizmete-acildi

HADİM DEDEMLİ ALABALIK ÇİFTLİĞİ HİZMETE AÇILDI

Hadim Belediyesine ait olan Alabalık tesisi ihale sonucunda; aslen Dedemli mahallesinden olup, ancak uzun yıllar Manavgat Kızılağaç’ta Butikçilik işiyle uğraşan Numan CAN tarafından kiralanarak hizmete açılmıştır.

korualan-mernek-yaylasi-hadim-hatti

KORUALAN-MERNEK YAYLASI-HADİM HATTI

Bu gün Aile fertleri ile birlikte Pazar tatilini gezi üzerine proğramlamaya karar verdik. Rotamızı Hadim İnönü göleti, Mernek Yaylası üzerinden Hadim'e çevirdik.

dedemli-6sila-i-rahim-senligi

DEDEMLİ 6.SILA-İ RAHİM ŞENLİĞİ

Hadim Dedemli Mahallesi Yağlıpınar yaylasında Dedemli 6.Sıla-i rahim şenliği düzenlendi.

cumhuriyet-bayrami-icin-celenk-konuldu

CUMHURİYET BAYRAMI İÇİN ÇELENK KONULDU

İlçemiz Hadim’de yarın gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet bayramı için Anıt meydanına çelenk konuldu.

hos-geldiniz-safalar-getirdiniz

HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ

Hadim Kaymakamı sayın Mutlu KÖKSAL beyin Şanlıurfanın Halfeti İlçesine tayininin çıkması üzerine,yerine sayın Ömer BÜYÜKERGENE asaleten atanmış ve İlçemiz Hadim’de 24.09.2014 Tarihinde yeni görevine başlamıştır.

hadim-aladag-vadisi-kuru-uzumu

HADİM ALADAĞ VADİSİ KURU ÜZÜMÜ

Hadim;Torosların eteğinde şirin bir İlçe olup,dağlık bir coğrafyaya sahip olduğundan halkının geçim kaynağı,hayvancılık,kiraz ihracatı,yaş ve kuru üzüm yetiştiriciliğidir.

kaymakam-mutlu-koksalin-veda-yemegi

KAYMAKAM MUTLU KÖKSAL’IN VEDA YEMEĞİ

Hadim İlçe Kaymakamı sn.Mutlu Köksal 08 Eylül 2014 Pazartesi akşamı Belediye Otelinde veda yemeği verdi.09.09.2014 Salı günü İlçemizden ayrıldı

bayram-ziyareti-icindavutoglu-hadimde

BAYRAM ZİYARETİ İÇİN,DAVUTOĞLU HADİM’DE.

Sayın Dışişleri Bakanımız hemşehrimiz sayın Ahmet Davutoğlu İlçemiz Hadim’e Bayram ziyareti gerçekleştirdi.

hadim-kiraz-alim-merkezinde-alimlar-basladi

HADİM KİRAZ ALIM MERKEZİNDE ALIMLAR BAŞLADI

Hadim Belediyesi Kiraz Alım Merkezinde İhracatlık ve İç piyasa Kiraz alımına başlanıldı.

soma--sehitleri-dualar-ile-anildilar

SOMA ŞEHİTLERİ DUALAR İLE ANILDILAR.

Hadim Belediye düğün salonunda Kur’ân-ı Kerim okunarak ve Dua yapılarak Soma Şehitleri anıldı.

belediye-baskanlarimiza-basarilar-dilerim

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM

BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM