HASAN ERTEK’İ UĞURLUYORUZ

02 Ocak 2015 Cuma 21:52
hasan-erteki-ugurluyoruz

Hadim-Korualan (Gezlevi) mahallesinden Halil oğlu Hasan ERTEK Vatani görevini hakkıyla yaptı. Şimdi sıra;sivil hayattaki çalışmalara geldi:

 Hadim-Korualan (Gezlevi) mahallesinden Halil oğlu Hasan ERTEK Vatani görevini hakkıyla yaptı. Şimdi sıra;sivil hayattaki çalışmalara geldi:

Sivil hayattaki görev ve çalışmalarına geldiğinde sıra;uzun ve etraflı mülahazalardan sonra,şimdi de tercihini yine askerlik görevine devam etme kararında kullandı.

Aylar öncesinde uzman çavuşluk müracaatını yapmış, resmi evrak ve muamelelerini tamamlamış, sağlık taramalarını başarı ile geçtikten sonra; ön inceleme ve elemeleri de başarı ile tamamlayıp, kursa kabul edilip,katılma gününü beklemeye başlamıştı.

İşte şimdi kursa katılma vakti gelip çatmış, eş dost, hısım akraba, arkadaş ve akrana veda vakti ve zamanı gelip çatmış.Ve bizler de Hasan’ı uğurlamak ve yeni görevinde başarı dilemek için bu akşam Hasan’ın evindeyiz.Ona güle güle git,Birliğin de ve kursunda başarılı ol,Allah kolaylık ve başarılar versin.diyoruz.

Hasan..! Güle güle git. Vatana Millete faydalı bir Asker ol.Yurdumuzu içteki ve dıştaki gizli ve âşikâr düşmanlardan koru.Allah’a güven,emirlerine riayet et.Üstlerine mutî,astlarına müşfik ol.Hatıp.02.01.2015 
   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!

Haberin etiketleri:

Asker, Uğurlaması


Haber okunma sayısı: 1425

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ