Sarraf Yılmazlar

8.AŞIK ÖMERİ ANMA GÜNÜ VE KÜLTÜR ŞÖLENİ

26 Temmuz 2015 Pazar 07:52
8asik-omeri-anma-gunu-ve-kultur-soleni

Hadim Korualan Mahallesi Küçük yeniyayla (Ballıca) yaylasında 25 Temmuz 2015 Cumartesi günü Korualan 8.Aşık Ömeri anma günü ve kültür şöleni düzenlendi.

 Hadim Korualan Mahallesi Küçük yeniyayla (Ballıca) yaylasında 25 Temmuz 2015 Cumartesi günü Korualan 8.Aşık Ömeri anma günü ve kültür şöleni düzenlendi.

25 Temmuz 2015 Cumartesi günü Hadim Korualan mahallesi, Küçük Yeniyayla(Ballıca) yaylasında düzenlenen Korualan 8.Aşık Ömeri anma günü ve Kültür Şöleninde Proğram gereği Kur’an-ı Kerim Tilaveti, İstiklal marşımızın okunması ve saygı duruşundan sonra, açılış konuşmasına geçildi.

Açılış konuşması kapsamında; bu Şölenin tertip ve düzenlenmesinde öncülük eden Gezlevi Eğitim, Kültür, Spor ve Yardımlaşma Derneği Başkanı sayın Mevlüt Yılmaz; uzaktan yakından, sıla ve gurbetten şenliğe katılan misafirlere hoş geldiniz diyerek birlik ve beraberlik içerisinde yardımlaşmanın önemini vurguladı.

Gezlevi usulü Etli Pilav ikramının ardından, müzik ziyafeti ile misafirlerimiz hem eğlendi ve hem de sıla ve gurbetin bir araya gelmesiyle Tam bir özlem içerisinde hasret ile kucaklaştılar.

Şölen ve Şenliğimize maddi ve manevi emeği geçen tüm hayırsever katılım ve destekçilere çok teşekkür ederken, Şenlik yeri, organizasyon, katkı ve katılıma ortak olama hakkında şahit olunan eksik hususlar hakkında işin kolaycılığına giderek tenkit yerine, ben de bu şölenlere ne şekilde katkı sağlayabilirim, eksiklerim nerede diyerek öz eleştiri mekanizmasının çalıştırılmasının gerekliliğini vurgulamak isterim. Selam saygı ve Dua ile,Allah’a emanet olunuz.Hatıp.25.07.2015 

    Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız..!!!Haber okunma sayısı: 2282

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ