ALLAH CÜMLE MEVTALARIMIZA RAHMET ETSİN

28 Mart 2014 Cuma 23:25
allah-cumle-mevtalarimiza-rahmet-etsin

ALLAH CÜMLE MEVTALARIMIZA RAHMET ETSİN

 Son bir hafta içerisinde Kasabamız halkından olup,sonradan gurbete yerleşen hemşehrilerimizden dördüncü hemşehrimizi kaybettik. 

24 Mart 2014 Pazartesi günü Kasabamızdan Körük Ali’nin torunu Şerif ULUKAVAK’ın kızı Hediye ULUKAVAK Kuşadasında vefat etti ve Öğle Namazından sonra defnedildi. 

25 Mart 2014 Salı günü Kasabamız halkından olup Konya’ya göç eden rahmetli Ömer AKYILDIZ’ın torunu BİLGİN SAKIZ geçirdiği bir iş kazası neticesi vefat etmiştir. Cenazesi Çarşamba günü Konya da defnedildi. 

Yine Söke İlçesinde Ticaret ile iştiğal eden Mehmet BİLİR âni kalp krizi sonucu 28 Mart 2014 Cuma günü Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bu gün yani 29 Mart Cumartesi Öğle Namazını müteakıben Söke de defnedilecektir.

Mehmet BİLİR;Yıllar önce Korualan Kasabasından Söke İlçesine iş ve aş için göç ederek yerleşen ve Kereste ve Odun işiyle uğraş veren Bayram BİLİR (Cel Bayram)ın oğludur. Kardeşleri ile birlikte Babalarının mesleğini titizlikle devam ettiren hatta daha da ilerilere götürerek Söke Kömürü bayiliğini de alarak örnek kardeşlik dayanışmasını göstermişlerdir. 

Yeğenim Mehmet BİLİR’e Allahtan Rahmet,geride bıraktığı yakınlarına da Sabr-ı Cemil niyaz ederim.

28 Mart 2014 Cuma bu gün İbrahim KORKMAZ (Göde İbrahim) in eşi Gülsüm KORKMAZ vefat etmiş olup cenazesi yarın defnedilecektir. 

Hz.Allah cümle mevtalarımıza Rahmetiyle muamele etsin.Geride bıraktığı yakınlarına da Sabr-ı Cemil ihsan etsin.Emir Allah’ın.Başımız sağolsun.28.03.2014

 

Haberin etiketleri:

Vefat, Cenaze


Haber okunma sayısı: 3051

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER