Başkan Boğaz Yolunun Perişanlığını Gördünmü

Halil Şimşek

Halil Şimşek

E-Posta : halilsimsek.42@gmail.com

 Bugün Mahmut YENİCE (Mahmut Çavuş)un vefatı nedeniyle Cenazesini defin etmek üzere Boğaz Mezarlığına götürdük.Allah kendisine ğani ğani rahmet etsin.Geride kalan yakınlarına da sabırlar versin.


Gelelim asıl konumuza:yani Boğaz Mezarlığına gidiş ve geliş esnasında Boğaz yolundaki Belediyenin ilgisizliğine,Yoldaki diz boyu çamur deryasına,Yol içerisinden zaman zaman dere gibi akan su çukurlarına!..


Ey Belediye Başkanı Sayın İbrahim AKMAZ! Anlaşılan şimdiye kadar Boğaz Mezarlığının yolun dan geçmemişsin veya geçti idiysen dahi kafanı havaya kaldırıp Yolun durumuna bakmamışsın.Bakmış olsaydın bir Başkan,bir idareci ve yönetici,O yol öyle iken rahat rahat koltuğunda oturamaz,yatağında yatamaz,beş yıldızlı otel ve kaplıcalar da keyfine ve zevkine göre gezemez idi.El insaaaf!..

İnşallah öyle ümit ediyoruzki;bugünki cenaze vesilesiyle Boğaz Mezarlığının yolunu gördün,bizimle beraber çamur deryasının arasından yürüdün,su dolu çukurların içinden veya kenarından geçmeye çalıştın.Sen Milletten özür dileme nezaketini gösteremiyorsun.Bari biz gösterelim de,O güzelim ayakkabılarını ve kadife Pantolonunu çamurladığımızdan dolayı özür dileriz.Kusur ve kabahatimize bakma.Bir daha olmaz veya bir daha böyle çamurlu çaylaklı yollara siz gelipde rahatsız olmayın.Lütfen.

Sayın İbrahim AKMAZ! Sahi bu yolları kim yapacak?O perişanlığı kim düzeltip giderecek? Kamyonumuz var.Traktörümüz de var.Büyük ve küçük kepçemizde var.Dağdaki bayırlar da bedava.İşçisinide Devlet(İŞKUR) verip duruyor.Ne duruyorsun,kimi bekliyorsunki?..yoksa henüz sıramı gelmedi?.Uyan artık.İnsafa gel de birazda Kasaba halkı için çalış ve gayret et olmazmı? Mart ayı çıktı çıkacak.Henüz Kasabamızın içerisinde mahalle yollarından açılmayan yollar var.Açılması için haber edilince oradaki kişi cezalı açılmayacak diyormuşsun.Vah vah,yazıkki ne yazık!...))
Acilen kendine gelmen,görevini hatırlaman,yasalar çerçevesinde davranıp hizmete yönelmen,kişi ve  şahıs ayırımı yapmadan Kasaba hizmetlerine  devam etmen dileğiyle selam ve saygılar.Hatıp.27.03.2012

Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız!!!


İzlenme: 552
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ