Sarraf Yılmazlar

Halk Eğitim Merkezi Dikiş Nakış Kursu Sergi Açtı

Halil Şimşek

Halil Şimşek

E-Posta : halilsimsek.42@gmail.com

 Halk Eğitim Merkezi,Hadim’de üç Kurs’un sergisini açtı

Hadim merkez de iki,Korualan Kasabasında bir olmak üzere dikiş nakış Kursları çalışmalarını tamamladı.Bir dönem boyunca Kursiyerlerin Göz nurlarının birikiminden hasıl olan,iğne ve  iplikten yazı ve resmin oluştuğu,kursiyer kardeşlerimizin gönüllerindeki duyguların dışa vuruşundan  bir araya gelen damlacıkların birikimlerinin de umman’a dönüştüğü,kıymetine madde ile paha biçilemeyecek kadar değerli,birbirinden güzel,emeklerin neticelerinin bir arada buluşturulduğu ve buna da Halk Eğitim Merkezi’nin destek verip öncülük ettiği Dikiş Nakış kurslarının sergilerinde kendini gösterdiği el emekleri,Göz nurları dır.

Bu  el emeği,Göz nuru eserlerin kıymetini bilmek lazım.Değerini anlamak lazım.Vatandaş olarak açılışlarına katılarak veya sergilerini ziyaret ederek manevi destek verebilme imkanı bulduğumuz gibi,satışlardan harçlığını temin etmeyi düşünen kursiyer kardeşlerimizin eserlerinden almak suretiyle de maddi yardımda bulunmak lazım. Hadim Kaymakamı Mutlu Köksal, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimîoğlu ve Garnizon Komutan'ı tarafından açılışı yapılarak birlikte gezilen sergi;8 Haziran Cuma gününe kadar devam edecektir.Açılışa katılamayan tüm halkımızı duyarlı olmaya davet ediyorum.

Kurs’un açılışından sergileme zamanına kadar emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim.Hadim merkez Kursiyer eğiticilerinden Nesibe VARAL,Ayşe ALTUN VE Korualan Kasabası kursiyer eğiticisi Azime Şeker hanımefendilere ileriki dönemde de başarılar dilerim. 06.06.2012


Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız!!!


İzlenme: 1143
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

KONYA - HAVA DURUMU

KONYA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ