Ziyaretçi Defteri

Ders Zili Çaldı

21 Aralık 2012 Cuma 07:39
ders-zili-caldi
2012-2013 Eğitim Öğretim yılı 17 Eylül 2012 bugün itibariyle başladı. Öğrencilerimiz, yeni eğitim öğretim sistemi olan 4+4+4 için ilk ders başını bugün yaptı. Ders başı başlamasına başladı.ama; başlarken Öğretmenlerimiz,Öğrencilerimiz ve veliler içinde sıkıntılı olarak başladı.
 Zira;İlköğretim ve Lise’nin arasına yapılmakta olan sekiz derslik bina inşaatını İhaleyi alan firma zamanında bitiremedi.Öğretmen ve velilerin israrlı isteklerine rağmen bitirilemedi.Müteahhidin kendine göre geçerli,bize göre ise tamamen geçersiz mazeretleri olabilir.Fakat;Korualan Belediyesi yetkilileri inşaatın temel ve yapım aşamasındaki sorumsuz ve duyarsız davranışlarında da görüldüğü gibi,bitim aşamasında da katkıları olmadı.

Ve maalesef resimlerde de görüldüğü şekliyle,çocuklarımız arabaların arasında,inşaat malzemelerinin içerisinde teneffüse çıkacaklar ve dinlenip oyun oynayacak yer bulmadan tekrar dershanelerine geri dönecekler.

Öyle ümit ederizki;müteahhit bey derslik inşaatını yarı yıl tatiline yetiştirsede,öğrencilerimiz tehlikeden uzak,darlıktan kurtulmuş olarak derslerine devam etme imkanını bulmuş olsalar.
Hem yeni sistemin ve hem de yeni başlayan eğitim öğretim döneminin öğrtemenlerimiz, öğrencilerimiz ve öğrenci velilerine hayırlı olmasını dilerim.17.09.2012


Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız!!!
Reviewed by Adsız on 19:21 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.