Ziyaretçi Defteri

Kayaönü Damlama Boruları Nereye Gitti

Kayaönü Damlama Boruları Nereye Gitti

23 Aralık 2012 Pazar 15:57
kayaonu-damlama-borulari-nereye-gitti
Sayın Korualan Belediye Başkanı İbrahim AKMAZ her zamanki uygulama ve girişimlerinde olduğu gibi,Kaya önü mevkisine döşenen damlama işinde de aceleciliğinin,kendi başına buyrukluluğunun neticesi olarak,başkanlığının ilk yıllarında yaptığı ve fahiş fiatla gerçekleştirdiği sistemi kaldırtarak iptal etti.Burada ne yapılacaktı ve bu damlama sistemi nerede kullanılacak idi.Kaya önü denilen semtte önceki Başkanların döneminde ve kendi döneminde dikilmiş olan Orman fidanları vardı ve bunlar sulanacaktı.Düşünce olarak gayet güzel idi.Ama! Su çıkar mı veya çıkmaz mı hesabı yoktu.
Kaya Önü mevkisine döşenecek olan sisteme şebeke suyu çıkarmı çıkmaz mı,Gereklimi yoksa gereksiz mi,bu iş olur mu yoksa olmaz mı? araştırmasını yapmadığı için,bu tür işleri uygulayan ve kendi alanın da uzmanlaşan tecrübeli vatandaşlar ile toplantı yapıp istişare etmediğinden Milli servet,Halkın parası,tüyü bitmemiş yetimin hakkı çarçur edilmiş oldu.Ve bir kere bile sulanamadı.Şu an eskiden kalma sayılı birkaç fidanın dışında yeni hiçbir fidan ayakta değil.Atalarımızın ifadesiyle,her yiğidin bir Yoğurt yemesi var.Ne diyelim bizim başkanın Yoğurt yemesi işte böyle.

İki yıl önce yaptırdığın ve o günün koşullarında yüksek fiatlar ile döşettiğin Kayaönü damlama sistemini,13 Haziran 2012 Çarşamba günü saat 16.35 de toplattırarak kaldırmış oldun.Yüksek fiatlar ile döşettiğin ve iki yıl içerisinde bir kere bile sulamayacağın damlama borularını neden döşettin?

Sayın Başkan!Para yok diye diye,Başkanlığıyın başından beri bu güne geldin.Para yok idiyse,gereksiz, boşu boşuna Halkın parasını neden peşkeş ettin?Kaldırmış olduğun bu irili ufaklı milyarlık borular nerede?Herhangi bir yerde kullandın mı?Bu hususları vatandaş merak ediyor.Haklı olarak parasıyla alınan malın ne yapıldığını öğrenmek istiyor.
Halkımız adına www.zirveikelam.com olarak açıklayacağınız beyanatınızı sitemiz vasıtasıyla yine halkımıza duyuracağımıza söz veriyoruz.Acaba!siz korkmadan çekinmeden yapılan usulsüzlüğü öz eleştiri olarak açıklama yapabilecek mi siniz? 23.12.2012

 
  Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız!!!
Kayaönü Damlama Boruları Nereye Gitti Kayaönü Damlama Boruları Nereye Gitti Reviewed by Adsız on 01:06 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.