Ziyaretçi Defteri

Yeni Yılınız Hayırlı ve Bereketli Olsun

Yeni Yılınız Hayırlı ve Bereketli Olsun

30 Aralık 2012 Pazar 23:14
yeni-yiliniz-hayirli-ve-bereketli-olsun
2012 Yılına güle güle,2013 Yılı hoş geldi,safa geldi.Koskoca bir Yılı uğurlayıp,2013 Yılının sağlık huzur ve mutluluk içerisinde geçmesi dilek ve temennilerim ile söze başlıyorum

 .Ülkemiz ve Bölgemiz İnsanlarının 2013 Yılında her türlü âfet ve bela dan uzak kalarak,sağlıklı,huzurlu,bereketli bir yaşam sürdürmelerini Yüce Mevlamız dan niyaz ederim.

 

Sağolsunlar Yeni Yıldan önce hanemize Halil Ertek ailesi ziyarete geldiler.2012 Yılında neler oldu,kış nasıl geçti,2013 Yılında kış nasıl olacak ileri geri konuştuk.

 

Bu arada Kış ayında olmamıza rağmen henüz kar fotoğrafı çekmedik sayılır.2012 Yılındaki Kürnelerin yani karakovan Balı elde ettiğimiz Kovanların kar içerisindeki fotoğraflarını izledik ve sizler ile de paylaşmak istiyorum.Kış çetin geçer ise Arıların bakımının zorluğunu,elde edilen Karakovan Balının fiatının yüksek oluşunun sebeblerini paylaşmamız lazımki; Karakovan Balına 50-60 Tl. deyince fazla bulmayıp,seve seve mahza şifa olan Bal dan alıp yememiz gerektiğine inancımız da kolay olsun.

 Şimdi 2012 yılındaki ağır kış şartlarındaki Arı ve evlerinin(Kürneler)in Kar altındaki durumlarını,O Kar kış ta oralara gidip Arıların bakım ve beslenmelerinin zorluğunun görüntülerini birlikte izleyelim.İyi seyirler.30.12.2012

Yeni Yılınız Hayırlı ve Bereketli Olsun Yeni Yılınız Hayırlı ve Bereketli Olsun Reviewed by Adsız on 01:13 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.