Ziyaretçi Defteri

Korualan İlköğretim Okulunda Sergi

Korualan İlköğretim Okulunda Sergi

11 Ocak 2013 Cuma 20:06
korualan-ilkogretim-okulunda-sergi-
Korualan İlköğretim Okulu 6-7-8 nci sınıfı Öğrencileri Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni sayın Ahmet ÇELİK’in önderliğinde birinci dönem içerisinde yapmış oldukları eserlerini sergilediler.
 Korualan İlköğretim Okulu Ortaokul Öğrencilerinin sergilemiş oldukları birbirinden güzel eserlerini ziyaretim sırasında yakından inceleme fırsatı bularak çok duygulandım.Değişik renkler eşliğinde,farklı farklı güzel eserlerin, farklı Öğrenciler tarafından yapılması,imkan ve fırsat verildiği takdirde ileriki dönem ve yıllar da daha neler yapabileceklerini anlama bakımından çok  önemli bir çalışma ve kabiliyet olduğunu göstermektedir.

Ancak!. Öğretmen ve Öğrencilerimizin üstün gayretlerinin bir tezahürü olan güzelim eserlerini,geniş bir salonda veya müsait bir mekanda değil de,dinlenme salonundaki Tenis masasında sergilenmiş olunması,Öğretmen,Öğrenci ve velileri rahatsız ederek yapımına bir buçuk yıl önce başlanılan ve hâla bitirilemeyen sekiz derslik Okul inşaatının sayın müteahhidine de sitem edilmeden geçilmedi.

İnşallah öyle ümit ve arzu ediyoruz ki;yetkili ve ilgili zevat, sayın müteahhide ihtar eder ,daha önceden yapması gereken inşaatın,ikinci döneme yetiştirilmesine sebep olurlar.
Dar ve yetersiz imkan ve şartlarda çalışmalarına devam eden Öğretmen ve Öğrencilerimize çalışmalarında sabır ve başarılar diler,saygılar sunarım.Hatıp.11.01.2013
Korualan İlköğretim Okulunda Sergi Korualan İlköğretim Okulunda Sergi Reviewed by Adsız on 01:15 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.