Ziyaretçi Defteri

Nice Sağlıklı,Huzurlu Mutlu Yıllara

Nice Sağlıklı,Huzurlu Mutlu Yıllara

22 Ocak 2013 Salı 00:13
nice-sagliklihuzurlu-mutlu-yillara
Yerleri ve Gökleri yaratan Hz.Allah,İnsan oğlunu, yaratmış olduğu varlıkların en üstünü ve mükemmeli olarak yaratmış ve kendisine kulluk yapmaları,Emr-i İlâhinin gereklerini yerine getirmeleri için mükellef kılmıştır.
 Yaşamını idame eden her İnsan, kendisine mahsus ve merzuk ömür esnasında,iyi ve kötü,sağlıklı ve hastalıklı,zengin ve fakir durumlar ile karşılaşmaları kaçınılmazdır.Hal böyle olunca da;her Ana ve Baba evladının hayırlı bir yaşam içerisinde yaşamasını,sağlık ve iyilikler ile karşılaşıp hastalık ve kötülüklerden uzak kalmasını daima arzu eder ve bu uğurda oldukça çaba gösterir.

Bir baba olarak bende aynı güzel duygu ve istekler içerisinde olarak, Yılları birer birer tüketen,her yıl eskisini bitirip yeni Yıla geçen oğlum Ahmet Selim ŞİMŞEK’in de doğum günü olan yeni yılının sağlıklı,huzurlu,mutlu geçmesini diliyor ve bunu cân-ı gönülden arzu ediyorum.

Geçtiğimiz Cuma günü 18.01.2013 itibariyle doğum Yıl dönümü idi. İlköğretim Okulundaki arkadaşlarının da iştirakleriyle kendi aralarında bu mutlu günün de birlikte oldular. İyi ve güzel dileklerini tekrarlayarak kendi aralarında söyleşi ve hayırlı dilekte bulunarak hoşça vakit geçirdiler.
Cümle ana ve Babanın evladı gibi benim evladımın da doğum gününün kutlu ve mutlu olmasını diliyor, daha nice sağlıklı,huzurlu,mutlu Yıllar diliyorum.Kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına ve kardeşlerine,onlara hizmetini esirgemeyen ve canla başla ikramda bulunan Annesine teşekkür ederim.Hatıp.18.01.2013
Nice Sağlıklı,Huzurlu Mutlu Yıllara Nice Sağlıklı,Huzurlu Mutlu Yıllara Reviewed by Adsız on 01:24 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.