Ziyaretçi Defteri

İlçe Kaymakamı Mutlu Köksalı Destekliyoruz

İlçe Kaymakamı Mutlu Köksalı Destekliyoruz

01 Mart 2013 Cuma 00:02
ilce-kaymakami-mutlu-koksali-destekliyoruz
Hadim İlçe Kaymakamı sayın Mutlu KÖKSAL Korualan İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

                           Bu ziyareti sırasında yeni yapılan 8 derslik binada da incelemelerde bulunan Kaymakam beyi sonuna kadar destekliyoruz.
             Ve Okulumuzu sapasağlam,eksiksiz, noksansız,tastamam almak istiyoruz.
          Konya İl Özel İdaresi tarafından ihalesi 2011 Yılında yapılan,yüklenici firma tarafından her ne hikmetse bugüne kadar bir türlü tamamlanamayan Korualan İlköğretim Okulu 8 Derslik inşaatı geçtiğimiz 18 Şubat 2013 Pazartesi günü Konya İl Özel idare yetkili birimleri tarafından binanın dış cephesi ve iç bölümlerinde onlarca eksik ve hatalı yapımlar olmasına rağmen geçici teslimatın yapılarak eksikleri ile birlikte teslim alıp kabul ettiklerini öğrenmiş bulunmaktayız.


Hadim İlçe Kaymakamı Sayın Mutlu KÖKSAL 22.02.2013 tarihinde binanın kabulünün tamamlanması ile alakalı incelemelerde bulunmuş ve eksikliklerin giderilmesi yönünde müteahhit’e talimatlar vermiştir. 
Bu gün 28 Şubat 2013 Perşembe saat 10.00 civarında Okul müdürleri,İlköğretim Okulu aile birliği başkanı,Müteahhit Cumali beyin de hazır oldukları bir esnada İlçe Kaymakamı sayın Mutlu KÖKSAL bizzat kendisi ilgili derslik binasının dış ve iç kısımlarını teker teker gezerek eksik ve noksanları yerinde ve mahallinde tespit ederek Müteahhide tamamlaması talimatını vererek, okulun tamamlandıktan sonra kabul edip teslim alınacağını söylemiştir. 
Bütün bunlara rağmen;bu duyarlı ve dikkatli tutumundan dolayı İlköğretim Okulu aile birliği başkanlığı olarak İlçe Kaymakamı Sayın Mutlu KÖKSAL beyefendiyi tebrik ve teşekkür ettiğimizi yüksek sesle kamuoyuna duyurarak ilan ediyor kendisini şükranla destekliyoruz.
İlköğretim Okulu aile birliği başkanı Halil ŞİMŞEK.28.02.2013
İlçe Kaymakamı Mutlu Köksalı Destekliyoruz İlçe Kaymakamı Mutlu Köksalı Destekliyoruz Reviewed by Adsız on 01:53 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.