Kutlu Doğum Konferansı Verildi

16 Nisan 2013 Salı 00:26
kutlu-dogum-konferansi-verildi
Korualan Kasabası Belediye Düğün Salonunda Kutlu Doğum Konferansı Prof.Dr.Saffet KÖSE tarafından gerçekleştirildi.
 Bu gün  saat 14.00 de Korualan Belediye Düğün Salonun da Kutlu Doğum Haftası olması nedeni ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı sayın Prof.Dr.Saffet KÖSE ‘’Hz. Peygamberin İnsana verdiği değer’’konulu bir konferans verdi.
Hadim Müftülüğünün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Korualan Kasabasında gerçekleştirilen Konferansa katılım oldukça yoğun idi.Korualan Belediye Başkanı,Korualan İlköğretim Okulu ve Korualan Çok Proğramlı Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerin iştirakları ile Öğrenci ve bazı Vatandaşlar Konferansı ayakta ve dışarıda dinlemek zorunda kaldılar. 
Konuşmacı Prof.Dr.Saffet KÖSE Hoca efendi konuşmasını Kur’an-ı Kerim’in İsra Suresi Ayet 23-39 Ayetleri bağlamında Hz.Peygamberimizin İnsana verdiği değer konulu Konferansın açılışı,Hadim Merkez Camii Müezzinlerinden Yüksel AKALAN tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak başlanıldı.
Açiliş konuşmasını Hadim Merkez Vaizl sayın Ahmet YILMAZ yaptı.
Düğün salonunda ki konferans hazırlıklarını Korualan Camilerinde görevli  İmam efendiler den sayın Mahmut ŞAN,Ali ÖZER,Kadir FİDAN Hoca efendiler yaptı.Kendilerine ayrı ayrı teşekkür eder saygılar sunarım.Hatıp.15 Nisan 2013

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: Kutlu Doğum Konferansı Verildi
Anarsik CocukDavut Erarslan