Ziyaretçi Defteri

Kuşadası Hadimliler Derneği’nin Pilavı:

Kuşadası Hadimliler Derneği’nin Pilavı:

26 Nisan 2013 Cuma 02:36
kusadasi-hadimliler-derneginin-pilavi
Kuşadası Hadimliler Derneği 12 Mayıs 2013 Tarihinde,’’Dostluk ve Kardeşlik Pilavı’’ adı altında geçen Yıllarda olduğu gibi,bu Yıl da bir etkinlik düzenleyecektir.
 Bu Dostluk ve Kardeşlik Pilavı,Ada Göl karşısındaki Gren Park Otel’de yapılacaktır.Dostluk ve Kardeşlik Pilavına Kuşadası’ndaki tüm Dost ve Hemşehrilerimiz davetli olduğu gibi,Korualan Kasabasındaki tüm hemşehrilerimiz davetlidir. 
Korualan Kasabasından Pilava gidip katılmak isteyen hemşehrilerimiz için:Belediye Başkanlığı bir Otobüs kaldıracaktır.Otobüs 10.05.2013 Tarihinde Korualan Kasabasından çıkacak 14.05.2013 Tarihinde de
Kuşadasından dönecektir.Gitmek isteyen hemşehrilerimiz isimlerini Korualan Belediyesine yazdırmaları gerekmektedir.Bir kişilik ücret gidiş geliş 100.00 TL.dir.Ücretler peşin olarak alınacaktır. 
Kuşadası’ndaki hemşehrilerimize duyuru:26 Nisan 2013 Akşam Namazından sonra genel toplantı yapılacaktır.Tüm Kuşadası’ndaki hemşehrilerimiz davetlidir.Toplantı yeri;Dernek Lokalidir.
Bu tür etkinliklere katılarak maddi ve manevi karınca kararınca katkıda bulunmamız dostluk ve kardeşliğimizin canlanıp pekişmesine yardımcı olacaktır.Toplantının ve Dostluk ve Kardeşlik Pilavının hayırlara vesile olmasını diler im.Hatıp.25.05.2013
Kuşadası Hadimliler Derneği’nin Pilavı: Kuşadası Hadimliler Derneği’nin Pilavı: Reviewed by Adsız on 17:32 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.