Ziyaretçi Defteri

Kuşyuvasında Yol Çalışmaları

Kuşyuvasında Yol Çalışmaları

03 Temmuz 2013 Çarşamba 22:49
kusyuvasinda-yol-calismalari
Alanya-Konaklı Hotel Caretta’da çalışan Turizmci genç kardeşlerimizi sağ salim yerlerine teslim ettim.
 30 Haziran 2013 Pazar günü yapılacak olan Korualan Kasabası Aşık Ömeri anma ve kültür şenliğine gelen Turizmci gençleri 02 Temmuz 2013 Salı günü  Taşkent güzergahından Kuşyuvası Yolunu takiben sağ salim Konaklı’daki Hotel Caretta’ya ulaştırdım.
Konaklı’dan dönüşte,Kuşyuvası mevkiine geldiğimde hızlı bir şekilde yapılan yol çalişmalarını görünce;hem değişik manzaraları ve hemde yol çalışmaları kapsamında yapılmakta olan Tünelden ve yol genişletmeleri çalışmalarının yeni ve değişik görüntülerini sizler için fotoğrafladım ve video olarak da hazırladım.Umarım beğenir ve keyifle izlersiniz.
Allah Devletimize,Milletimize zeval vermesin.Çalışmalar büyük ve gerekli.Tünel ve genişletme çalışmaları bitince;mesafe kısalacak,virajlar nisbeten kalkacak,yolculuk rahatlayacak.
Yol çalışmalarının başlanılmasında emeği geçenlere,çalışmaların devamını sağlayan elemanlara kolaylık ve başarılar diler,Ülkemize,bölgemize ve İnsanlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.Hatıp.03 Temmuz 2013.
Kuşyuvasında Yol Çalışmaları Kuşyuvasında Yol Çalışmaları Reviewed by Adsız on 11:02 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.