Ziyaretçi Defteri

Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun

Korualan Kasabasında İlköğretim Okulu önünde; İlkokul ile Korualan Çok Proğramlı Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri birlikteCumhuriyet Bayramını kutladılar.


    Cumhuriyet Bayramı her yıl 29 Ekim'de ulusça, kıvançla kutladığımız bir milli gündür. Bu günde yurdumuzun hemen her yerinde, Kuzey Kıprıs Türk Cumhuriyetlerinde ve okullarımız da  törenler düzenlenir, konuşmalar yapılır, şiirler okunur ve şölenler verilir.
   Bu cümleden olarak Korualan Kasabası Okullarının Öğretmen ve Öğrencileri de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Sabah saat 09.00 civarında İlköğretim Okulu önünde yerlerini aldılar.Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Öğrencilerimiz günün anlam ve önemini belirten şiirler ve konuşmalar okuyarak kutlama proğramı sona erdi.
   Hava gayet güzel ve güneşli idi. Belediye yetkililerinden herhangi birinin kutlama da bulunmamaları bir eksiklik olarak göze çarptı.

   Cumhuriyetimizin 90. yılı kutlamaları Ülkemize, bölgemize,Kasabamıza hayırlı olsun.Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.Hatıp.29 Ekim 2013


    TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!!!

Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun Reviewed by Adsız on 13:32 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.