Ders Zili Çaldı

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı 17 Eylül 2012 bugün itibariyle başladı. Öğrencilerimiz, yeni eğitim öğretim sistemi olan 4+4+4 için ilk ders başını bugün yaptı. Ders başı başlamasına başladı.ama; başlarken Öğretmenlerimiz,Öğrencilerimiz ve veliler içinde sıkıntılı olarak başladı.


Zira;İlköğretim ve Lise’nin arasına yapılmakta olan sekiz derslik bina inşaatını İhaleyi alan firma zamanında bitiremedi.Öğretmen ve velilerin israrlı isteklerine rağmen bitirilemedi.Müteahhidin kendine göre geçerli,bize göre ise tamamen geçersiz mazeretleri olabilir.Fakat;Korualan Belediyesi yetkilileri inşaatın temel ve yapım aşamasındaki sorumsuz ve duyarsız davranışlarında da görüldüğü gibi,bitim aşamasında da katkıları olmadı.

Ve maalesef resimlerde de görüldüğü şekliyle,çocuklarımız arabaların arasında,inşaat malzemelerinin içerisinde teneffüse çıkacaklar ve dinlenip oyun oynayacak yer bulmadan tekrar dershanelerine geri dönecekler.

Öyle ümit ederizki;müteahhit bey derslik inşaatını yarı yıl tatiline yetiştirsede,öğrencilerimiz tehlikeden uzak,darlıktan kurtulmuş olarak derslerine devam etme imkanını bulmuş olsalar.
Hem yeni sistemin ve hem de yeni başlayan eğitim öğretim döneminin öğrtemenlerimiz, öğrencilerimiz ve öğrenci velilerine hayırlı olmasını dilerim.17.09.2012

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica

Blog Arsivi

Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: Ders Zili Çaldı
Anarsik CocukDavut Erarslan