Dostluk Ve Kardeşlik Pilavı İçin Yufka

15 Mayıs 2013 Çarşamba 17:27
dostluk-ve-kardeslik-pilavi-icin-yufka
buluştuk. Kuşadası Hadimliler Derneğinin Onuncusunu düzenlemiş oldukları geleneksel Dostluk ve Kardeşlik Pilav gününde
 Korualan Kasabasında yaşayan hemşehrilerimiz ile Cennet Vatanımızın değişik yerlerinde özellikle Kuşadasında yaşayan hemşehrilerimiz,Kuşadasında faaliyet gösteren Hadimliler Derneğinin Onuncusunu düzenlemiş oldukları dostluk ve kardeşlik Pilav günü sebebiyle Yılda bir kere de olsa bir araya gelinerek muhabbet sevgi ve kardeşlik içerisinde hoşça bir gün geçirildi.
Kuşadasının idari ve siyasi kadrolarını orada gördüğümüz gibi,Korualan’ın çevre komşu Belediye Başkanlarını da gördük.Tââ Akdeniz Bölgesinden hemşehrimiz,Torosların gezginlerinden arkadaşım Hasan SAYIN bey de burada idi.Kendilerine şükranlarımı sunarım.
Hemşehrilerimizin bu etkinliğine Korualan Belediyesi 10 Mayıs 2013 Cuma günü bir otobüs kaldırmış olup,Pilav gününde bulunan hemşehrilerimiz bilahere;eş dost,hısım akraba ziyaretlerinide gönüllerine göre yaptıktan sonra,14 Mayıs 2013 Salı günü Kuşadasından ayrılmışlardır.
Daha önceden yapılan Yufka Ekmekler,Cumartesi günü Bayanlar tarafından sulanarak Pazar günki Pilav gününde yenilmek üzere hazır hale getirilmiştir.Dernek yönetimine,maddi ve manevi yardımda bulunan hemşerilerimize, Dostlarımıza, yardımcı olan diğer bayanlara teşekkür eder saygılar sunarım. Hatıp.15.05.2013

Not:Dernek yönetiminden sayın Behçet ÇETİNKAYA, Geçmiş Yıllara göre;Pilav gününe iştirakın azlığını,parasal yardımların azaldığını,Yufka ve diğer hizmetlerde bedenen çalışanların adedinin düştüğünü üzülerek dile getirmiştir.(Defter kayıtlarını inceledim.Doğru)Bu hususlar ile ilgili ilgili müsbet veya menfi görüşlerinizi açıkça belirtirseniz,Sitemizde sorunun giderilmesi ile alakalı makale hazırlayarak sorunlara çözüm bulmaya çalışacağım.

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: Dostluk Ve Kardeşlik Pilavı İçin Yufka
Anarsik CocukDavut Erarslan