Ziyaretçi Defteri

BAŞKAN SEÇERKEN PİŞMAN OLDUK,MUHTAR’DA OLMAYALIM!

İbretli bir ata sözü var;’’Geçmişten ibret almaz ise kişi,geleceğe ibret olmaktır onun işi.’’Başkan seçtik pişman olduk,Muhtar seçerken pişman olmayalım.
Fazla geçmişe dönmeden beş Yılın blançosunu göz önünde bulundurur isek,güle oynaya bir Başkan seçtik.Aylar geçti,Yıllar geçti ve başkanı seçen bizler aradan fazla zaman geçmeden pişman olmaya başladık.Bu pişmanlık öyle ileri gitti ki;keşke oy vermeseydim,oy veren ellerim kırılsaydı,o oyları geri almak mümkün olsa hemen geri alırdım gibi mırıldanmalar devam etti.

Değerli Korualan’lı hemşehrilerim; 29 Mart yerel seçimlerinde Başkan seçimi değil,Muhtarlık seçimi yapacağız.Seçmiş olduğumuz Muhtar,Korualan mahallesi ve halkının ihtiyaç ve sorunları ile bire bir İlçe Belediyesinde,Konya Büyük Şehir belediyesinde,Devlet dairelerinde ilgilenmesi gerekecektir.Bunun için ilkeli,dürüst,bilgili,becerikli bir aday olması şarttır.Aksi takdirde;pişmanlık yine kapımızı çalacaktır.

Sizleri pişman olmayacağınız Muhtarlık günlerinde buluşmaya davet ediyor,en kıymetli varlığınız olan oyunuzu şahsım Halil ŞİMŞEK adına kullanmanızı istiyor, Muhtar  adayı olmak benden,tercih, onay ve evet demek siz saygıdeğer halkımızdandır. Pişman olmayacağınız Muhtarlık günlerinde buluşmak dileğiyle, Takdir yüce Rabbimindir. Halil ŞİMŞEK.02.01.2014BAŞKAN SEÇERKEN PİŞMAN OLDUK,MUHTAR’DA OLMAYALIM! BAŞKAN SEÇERKEN PİŞMAN OLDUK,MUHTAR’DA OLMAYALIM! Reviewed by Adsız on 07:50 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.