Ziyaretçi Defteri

Korualan Kayaönü Cami Derneği Kuruldu

Korualan Kasabasında Korualan Kayaönü Camisi yaptırma ve yaşatma derneği kuruldu.
Korualan Kasabası Kayaönü Mahallesinde Halkımızın ibadetlerini yerine getirme ve Genç ve yaşlı,Kadın ve Erkek her türlü yaştakilerin Kur’an ve Dini bilgilerini öğrenmesine mekan olan eski Mescidin yerine yepyeni ve daha müştemilatlı modern ve konforlu bir Mabedin yapılması için Korualan Kayaönü Camisi yaptırma ve yaşatma derneği kuruldu.
7 Kişilik kurucu üyelerin imzalı dilekçesini İlçe Kaymakamımız sayın Mutlu KÖKSAL beyin imzasına sunarak Valilik makamına havale edildi.Geçici yönetim kurulu Başkanı sayın Ali DURMAZER ,bşk.yardımcısı bendeniz Halil ŞİMŞEK ve yönetim kurulu üyesi sayın Hüseyin ÇÜNGÜR ile birlikte Valilikte İl Dernekler bürosuna 15.01.2014 Tarihinde teslim ettik.
Resmi İlanının yapılması,yeni üyelerin kaydı ve Kongresinin ifasından sonra makbuz karşılığında Tüm hayırseverlerden ve özellikle sılada ve gurbetteki tüm Korualanlı hemşehrilerimizden ayni ve nakdi yardımlarınıza müracaat edilecektir.
Hz.Allah’ın rızasına,sevgili peygamberimizin sevgisine ve Hasene-i câriye’ye mazhar olmak için hepinizin yardımlarını bekleriz.Allah şimdiden yapacağınız yardımları kabul buyursun.Bereketini ziyadeleştirerek amel Defterlerimizi hasenat ile doldursun.

PTT. Ve Banka hesap numaraları açıldıktan sonra tekraren ilan edilecektir.Yönetim kurulu adına saygılarımızla.16.01.2014
Korualan Kayaönü Cami Derneği Kuruldu Korualan Kayaönü Cami Derneği Kuruldu Reviewed by Adsız on 13:39 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.