Ziyaretçi Defteri

Mahalli Sanatçı Sayın Ahmet SARI Hoca’yı Ziyaret Ettik.

Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin Tüzük ve başvurusunu Ali DURMAZER,Halil ŞİMŞEK,Hüseyin ÇÜNGÜR ile birlikte Valilikteki İl Dernekler bürosuna teslim ettikten sonra Yine mahalli sanatçılarımızdan çok değerli sanatçı Bayram KABADAYI beyefendiyi de yanımıza alarak Konyamızda (Şems-i Tebrizi Mh.Şerafettin cd.Zengin Han kat:1 No:108)adresinde müzik severlere Saz,Söz,Nota v.s. her türlü hususta öğreticilik yapan Değerli sanatçımız Sayın Ahmet SARI Hocamızın mekanı olan Çınar Müzik Organizasyon ve Eğitim Merkezine ziyarete gittik.

Ziyaret esnasında hoş sohbetten sonra sayın Bayram KABADAYI bizlere üç fasıl icra etti.Kendisine ve Eşlik eden Ali DURMAZER hocamıza özellikle bizleri misafir eden saygıdeğer sanatçımız değerli hocamız sayın Ahmet SARI’ya çok teşekkür ederim.Bayram KABADAYI’nın bizlere ikram edip okuma lütfunda bulunduğu parçaları hazırladıktan sonra sizlerin beğenisine sunacağım inşallah.Hatıp.15.01.2014    Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

Mahalli Sanatçı Sayın Ahmet SARI Hoca’yı Ziyaret Ettik. Mahalli Sanatçı Sayın Ahmet SARI Hoca’yı Ziyaret Ettik. Reviewed by Adsız on 14:26 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.