Ziyaretçi Defteri

CUMA & CUMARTESİ HABERLERİ

Haberlerimize başlarken,Korualan’dan Bursa – Uludağ’a selam.Ali Kılınçer gözün aydın,Mustafa Vatani görevini onur ve şerefle bitirdi.
Cuma ve Cumartesi gününün güncesini siz saygıdeğer ziyaretçilerimiz ile imkanlar ölçüsünde paylaşmak istedim.Şöyle ki;Cuma namazını kıldık kahvehane sohbeti esnasında Nurettin Sayın arkadaşımız arabayı çabuk getir de Bozkır hastanesine beni götür dedi.Derhal hareket ettik ve hastaneye varıp muayene ettirdik.
Acil servisindeki nöbetçi Doktor makineye bağladı ve Kalp grafiği neticesini  alarak dediki;görünürde yani işleyişinde bir anormal durum yok,Reçetesini yazdı ve ilaveten Konyada bir kardiyaloğa görün tavsiyesinde bulunarak bizi gönderdi.
Çok şükür arkadaşımızda kötü bir haber yok.Kendisine geçmiş olsun der,sağlıklı,huzurlu ve mutlu günler dilerim.Geçmiş olsun..
Bozkır Devlet hastanesi dönüşünde Oğlu Ferhat Sayın,Enver Güler,ve bendeniz Halil Şimşek Bozkır barajının yapılmış olan gövde dolgusunun üzerine çıktık ve etrafı seyreyledik.Baharla birlikte yapılacak çalışmalarda işçilerimize kolaylıklar,inşaat firmasına kolaylıklar dilerim.
Cumartesi bu gün ise,Hacı Ahmet Karlıbaşı Korualandaki evinde ziyaret ettim.Ameliyatının üzerinden bir aylık bir zaman geçmesine rağmen maşallah sağlığı yerinde.Kendisine geçmiş olsun der,acil şifalar dilerim.
İkindiden sonra ise;Gribal enfeksiyon rahatsızlığına yakalanan Mizam gelince ve gelinini ziyaret ettim.Hadimden gelen Kızı ve damadı ilede görüşme fırsatı oldu.Orta hastalığı da denilen Grip’in bir an evvel geçmesini ve sağlıklı,güzel güne kavuşmalarını Cenab-ı Haktan niyaz ederim.

Akşam Namazından sonra Dün itibarı ile Vatani görevini bitiren Mühendis Ali(Ali KILINÇER)İN oğlu Mustafa Kılınçer’e hoş geldin,geçmiş olsun ziyaretinde bulundum.Maşallah sağlığı ve morali yerinde.Askerlik vazifesini Tamamlamanın mutluluğu ve Baba ocağına sağ salim kavuşmanın huzurunu yaşıyor.Mustafa kardeşime de sivil hayatında huzur ve başarılar dilerim.Uludağ’da çalışma hayatını sürdüren Babasına Fotoğraflar armağan olsun.Hatıp.01.02.2014CUMA & CUMARTESİ HABERLERİ CUMA & CUMARTESİ HABERLERİ Reviewed by Adsız on 13:40 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.