Ziyaretçi Defteri

EROL & ARZU EVLENDİLER

Kasabamiz halkından Hasan Hüseyin SAYIN’ın oğlu Erol SAYIN ile Muzaffer TOPKARA’nın kızı Arzu TOPKARA evlenerek dünya evine girdiler.
02 Şubat 2014 Pazar akşamı Belediye düğün salonunda icra edilen Kına merasiminden sonra 03 Şubat 2014 Pazartesi bugün öğleden önce Konya usulü yemek ikramında bulunuldu.Yemek ikramından ve Öğle namazından sonra kız evine gidilerek gelin alama merasimi ile birlikte genç çiftlerin düğünleri yapıldı.

Kasaba içerisinden ve dışarısından davetli misafirlerin düğüne ilgileri büyük oldu.Kız babasının Hadim Malmüdürlüğünde çalışması hasebiyle Adliye ve Kaymakamlık binasında görev yapan memur arkadaşlarımızdan müsait olanlar,seçim atmosferi olması sebebiyle tüm siyasi parti temsilcileri,Hadim Belediye Başkanlığı için yarışan değişik Partilerden adaylar Kasabamızda idi. Her biri ne hoş geldiniz der,Demokrasi yarışında kendilerine başarılar dilerim.

Kına ve düğün merasimlerini icra ettiğimiz Tarafeyne hayırlı olsun,Genç kardeşlerimize bir ömür boyu birliktelik ve mutluluklar dilerim. Hatıp. 03.02.2014 
  TümFotoğraflar İçin Tıklayınız!..EROL & ARZU EVLENDİLER EROL & ARZU EVLENDİLER Reviewed by Adsız on 14:03 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.