Ziyaretçi Defteri

Faruk & Hacer Nişanlandılar

Korualan Kasabası Halkından Tahsin TURNA’nın oğlu Faruk TURNA ile Mustafa BUDAK’ın kızı Hacer BUDAK nişanlandılar.
Korualan(Gezlevi)Köyünün ileri gelenlerinden olan Tahsin TURNA yıllar önce kalp krizi sonucu vefat etmiş,oğulları Mustafa,İbrahim,Mehmet,Faruk küçük yaşta Anne ve Babadan öksüz kalınca Enişte ve Teyzeleri olan Veysel ve Hatice ÖZMALDAL çiftinin yanında Anne ve Baba şefkatıyla büyümüşlerdir.
Faruk TURNA Söke ilçesinde Arçelik & Beko servisinde Servis elemanı olarak çalışmakta iken,Mustafa BUDAK’ın kızı Hacer ile nişanlanmakla aynı zamanda Abisi Mustafa TURNA ile de bacanak olmak üzere bir adım atmıştır.Hayırlı uğurlu olsun.

Budak ailesini tebrik etmek isterim ki;Özmaldal ailesi büyük kızlarından memnun kalınca,küçük kızları Hacer hanıma Faruk bey için talip olmuşlar ,geçmiş günlerde söz kesimini takiben bugün 07 Şubat 2014 Cuma günü Akşam Namazını müteakip Mevlid ve Dua kıratından sonra kalabalık davetliler huzurunda  nişan yüzükleri takılmıştır.
Tarafeyne hayırlı ve uğurlu olsun,genç kardeşlerimizi sağlık ve mutluluk içerisinde sabırla başa erdirsin.Kutlu merasime bende iştirak ederek mutluluk tablosunu yansıtan Fotoğrafları sizler ile paylaşıyorum.İyi seyirler.Hatıp.07.02.201   

  Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

Faruk & Hacer Nişanlandılar Faruk & Hacer Nişanlandılar Reviewed by Adsız on 14:03 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.