Hadim Ak Parti İlçe Teşkilat binasının yanında,Medaş İşletme binasının giriş kısmındaki bir iş yerinde Ak Parti İlçe seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.
Açılışa Konya Ak Parti İl Başkan yardımcıları,yönetim kurulu üyeleri,Hadim den sorumlu İlçe müfettişi,Hadim Ak Parti İlçe başkanı,Belediye Başkanı ve aynı zamanda aday adayı sayın Ahmet HADİMİOĞLU,Hadim Ak Parti Belediye Meclis üyeleri,Ak Partili Belde Belediye başkanları ve Hadim ve çevresinden Vatandaşlar katıldı.
Açılışta;Kontenjan dan aday adayı olan ve Korualan beldesinde üç dönem Belediye başkanlığı yapan Ramazan DURMAZER,Bağbaşı Belediye başkanı Mehmet ÇETİNER,Hadim Belediye başkanı Ahmet HADİMİOĞLU,Konya Karatay İlçe Belediye başkanı Mehmet HANÇERLİ,Halka hitaben birer konuşma yaptılar.

Tüm Partilerde olduğu gibi,Ak Parti deki seçim çalışmaları Ülkemize,Bölgemize ve özellikle Hadim’e hayırlı uğurlu olsun.Hatıp.27.02.2014


 

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: Hadim Ak Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
Anarsik CocukDavut Erarslan