Ziyaretçi Defteri

B.B.P. KORUALAN’DA MİTİNG YAPTI.

Büyük Birlik Partisi Kasabamızda ilk seçim mitingini yaptı.Miting de Büyük Birlik Partisi Hadim Belediye Başkan adayı Ahmet UĞUR ve Meclis Üyesi 1.sıra adayı Ali GÜVEN konuşma yaptılar.

Belediye Başkan Adayı Ahmet UĞUR Korualan’ı çok seviyorum. Bu sevgim her yönüyle belli olmakla beraber Belediye meclis üyesi sıralamasında da bariz bir şekilde kendini gösteriyor dedi.Korualan’a çok önem verdiklerini dile getirirken,Korualan ile ilgili projelerini de anlattı.
Şöyle ki;Yayla Sulama da hiçbir sorun yaşanmadan sistemin aynıyla devam edeceğini,yeni bir proje ile Gökseki taraflarının da sulanacağını daha başka kaynaklar ilave etmeye çalışacağını belirtti.Yenice Otobüs seferi devam edecek.Bozkıra Cuma günleri Otobüs kalkacak.Kasaba içerisindeki imar sorunlarının, alt yapı sorunlarının çözüleceği belirtti. Belediye hizmetlerinin mevcut Hizmet binasından verilmeye devam edeceğini,bu bölgeye Korualan,Dedemli ve Yalınçevrenin de ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir spor salonu yapılacağını belirtti.

Diğer tüm partililer bizim kardeşimiz,biz Ülke siyaseti değil, bölge siyaseti yani;Hadim ve çevresinin karşı karşıya kaldıkları sorunları teker teker kaldırmak için uğraş vereceklerini belirtti.Hadim

Kirazının ihracata yönelmesini daha önceki Başkanlığı döneminde kendisinin başlattığını ve bundan sonrada Üretici,İhracatçı ve aracı firmaların yani hepsinin kazanacağı daha ziyade Üreticinin kazanması için çalışacağını israrla dile getirdi.Korualan mitinginden sonra Dedemli de miting yapmak üzere Korualan’dan ayrıldı.18.03.2014
Tüm Fotoğraflar için Tıklayınız!..

B.B.P. KORUALAN’DA MİTİNG YAPTI. B.B.P. KORUALAN’DA MİTİNG YAPTI. Reviewed by Adsız on 12:56 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.