Ziyaretçi Defteri

B.B.P.HADİMDE SEÇİM İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI

30 Mart mahalli idareler seçimi nedeniyle tüm partiler de olduğu gibi,Büyük Birlik Partisi de Hadim’de seçim irtibat Bürosunun açılış törenini gerçekleştirdi.
08.03.2014 Cumartesi günü Hadimde yapılan açılış Mitingine B.B. Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hadim Belediye Başkan AdayıSAYIN Ahmet UĞUR, Belediye Meclis Üyesi adayları katılarak halka hitap ettiler.
B.B.Partisi Hadim Seçim irtibat bürosunun açılış merasimine başlamadan önce Şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşu, İstiklal marşımızın okunuşundan sonra İlçe Başkanı Hadim belediye meclis üyesi adaylarının isimlerini halkımıza tanıttı.Konuşmalardan sonra,Hz. Hadimi Türbesine korteş eşliğinde yürüyerek gidilip ziyaret edildi ve Kur’an-ı Kerim ve Dua edilerek cümle geçmişlerimizin ervahına bağışlandı.
Seçim irtibat bürosunun önüne gelindi ve birlik beraberlik ve Halkımıza hizmet vurgusu yapıldıktan sonra Kapalı Pazar yerinde Konya usülü hazırlanan yemekler tüm halkımıza ikram edildi.

Tekbir ve tezahürat sesleriyle inleyen Hadim sokaklarının ardından bir seçim günü de böylece bitmiş oldu.Bu seçimlerin Ülkemize,Bölgemize,Hadim’e hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.Hatıp.08.03.2014

  Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

B.B.P.HADİMDE SEÇİM İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI B.B.P.HADİMDE SEÇİM İRTİBAT BÜROSUNU AÇTI Reviewed by Adsız on 10:24 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.