Ziyaretçi Defteri

Kasabanız halkından Emine Güven Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

Kasabanız halkından Emine Güven vefat ederek Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.
Kasabamız halkından Hüseyin Güven(Cepli Hüseyin veya Sivri Hüseyin)in eşi Emine GÜVEN Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.Damadı Mevlüt ORHAN’ın(Kahveci Mevlüt) hanesinde dün saat 1600 civarı kalp yetmezliğine yenik düşerek rahatsızlanarak vefat etmiş,ebedi istirahatgâhına bu gün 03 Mart 2014 Tarihinde saat 09.00 da Korualan Mezarlığında defnedilmiştir.
Merhumeye Allh’tan Rahmet,geride bıraktığı yakınlarına da Sabr-ı Cemil niyaz ederim.Emir Allah’ın.Tüm yakınlarının başları sağolsun.Herkesin gideceği yer,varacağı mekan orasıdır.Cenab-ı Hak Din’den,İman’dan ayırmasın.
Cenaze merasimine tüm siyasi Partilerin Hadim Belediye Başkan adayları ve Partililer katılarak bu kederli ve hüzünlü günümüzde Korualan’da oldular ve taziyede bulundular.Allah ziyaretlerini kabul etsin.
Bu birlikteliği; sadece cenazemizde veya yalnız hastalarımızı ziyaretlerinde değil,her zaman ve her yerde Korualan’da, Korualan’lıların yanında olmalarını destek vermelerini, Bağımızda ve Bahçemizde,zor anlarımızda,Âfete belaya maruz kaldığımızda,dara düştüğümüzde,yalnız kaldığımızda hep yanımızda olmalarını bizler ile birlikte bizlerin hal ve hatırını sormalarını ihtiyaç ve sıkıntılarımıza çare olmalarını bekliyorum ve şiddetle özlüyorum.
Şimdiye kadarki davranış ve uygulamalarından asla memnun değiliz.İnşallah bundan sonra bu memnuniyetsizliğimizi giderirler ve son verirler. UMUYORUZ BEKLİYORUZ ve  GÖRECEĞİZ!..Selam ve saygılarımla.Hatıp.03.03.2014 Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

Kasabanız halkından Emine Güven Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Kasabanız halkından Emine Güven Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Reviewed by Adsız on 03:41 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.