Ziyaretçi Defteri

KORUALAN’DA M.H.P. MİTİNGİ

Milliyetçi Hareket Partisi 04 Mart 2014 Salı günü Kasabamızda ilk yerel seçim mitingini yaptı.
M.H.P. İl başkanı ve yönetimde görevli partililer ve Hadim İlçe Belediye başkan adayı ve yönetim kurulu üyeleri Korualan Mahallesine girerken,Kahvehanedeki vatandaşlar ve çarşı esnafı ile tokalaşarak selamlaştıktan sonra seçim bürosu önünde konuşma yapmak üzere toplanıldı.
 Mitinge Milliyetçi Hareket Partisi Konya Millet Vekili Sayın Mustafa KALAYCI, ve Ali GEBEŞ,İl Başkanı Av.Tarık TAŞÇI, Hadim Belediye Başkan Adayı Murat YAMAN katılarak halka hitap ettiler.
Yaklaşık bir saat süren konuşmalarda Ülkemiz ve Kasabamızın sorunları ele alındı. Kasabamızla ile ilgili olarak özellikle Kayhan mevkiinden geçecek olan yol çalışmaları esnasında yapılacak kamulaştırmalar,2008 yılında yapılan kadastro çalışmasında vatandaşımızın yıllardır ekip diktiği arazilerin ormana çıkarılması,tarım ve hayvancılık desteklemelerinde buralar ile doğu Bölgesi arasında buranın aleyhine farklılıklar olduğu ,Büyükşehir Yasası ile kazanılmış hakların alınması gibi konular ele alındı.
Büyükşehir Yasasının MHP iktidara gelince iptal edileceği il başkanı tarafından bildirildi. Ormana çıkarılan araziler (Kadastro) ve Kayhan yolu kamulaştırması ile ilgili olarak Milletvekilimiz tarafından girişimde bulunarak gerekli düzeltmelerin yaptırılacağı söylendi.
Vatandaşımızdan 30 Marta Hadim ve Konya da MHP adaylarının desteklenmesi talep edildi.

Mahalli idareler yerel seçimleri çalışmalarının Ülkemize,Bölgemize,Korualan’a hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.Hatıp.04.03.2014   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

KORUALAN’DA M.H.P. MİTİNGİ KORUALAN’DA M.H.P. MİTİNGİ Reviewed by Adsız on 14:23 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.