Ziyaretçi Defteri

SAADET PARTİSİ KORUALAN MİTİNGİ

30 Mart mahalli idareler seçimi nedeniyle tüm partiler de olduğu gibi,Saadet Partisi de Kasabamızda (Mahallemiz de)seçim mitingini yaptı.
06.03.2014 Perşembe günü Korualan da yapılan Mitinge Sadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa ÖZKAFA, Hadim Belediye Başkan Adayı İhsan AYDOĞDU, Belediye Meclis Üyesi adayları katılarak halka hitap ettiler.
İlk önce Kasabamızdan Hadim Belediye Meclis Üyesi Adayı Hayati DUMAN kısa bir konuşma yaptı.Özetle: dedi ki;30 Mart seçiminden sonra sayın başkanlarıma tarafımdan iletilen sorunların çözüleceği konusunda garanti kendileri dir ve huzurlarınızda dır dedi ve Korualan halkı huzurunda başkanlar tarafından söz verildi.
Daha sonra Hadim belediye Başkan Adayı İhsan AYDOĞDU söz aldı.Korualan yapılan hizmetlerin tamamının Milli Görüş iktidarı zamanında yapıldığı onun haricinde hizmet yapılmadığı,özellikle son beş yılda hem Hadim hem de belde belediyeleri iktidar partisinden olduğu halde yeterli hizmetin yapılmadığını belitti.İktidarları döneminde en iyi hizmeti kendilerinin yapacağını cünkü işe besmele ile başladıklarını belirtti.
Son olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA konuştu.Konuşmasında Mazotun çok yüksek fiyatla satıldığı,yem ve güprenin de mazotun yüksek olmasından dolayı pahalı olduğunu bu sebeple tarım ve hayvancılığının bu bölgelerde geri kaldığını belirtti.
Seçimi kazanmaları halinde Bozkır Barajı dolayısı ile kamulaştırma çalışması nedeni ile mağdur olan vatandaşların sorunlarını çözeceğini,Hadim ve Bozkır Merkezine asfalt fabrikası yapacağını ve asfaltlanmadık yol kalmayacağını,Korualana bir sanayi sitesinin kurulacağını,kirazın değerinde satılacağını belirtti.

Son olarak kendisinin harita mühendisi olduğunu seçimden sonra inşallah Korualan da 1 hafta kalarak sorunları çözeceğinin belirtti.Seçim çalışmaları Ülkemize,Bölgemize,Korualan’a hayırlı olsun…06.03.2014


   

   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..


SAADET PARTİSİ KORUALAN MİTİNGİ SAADET PARTİSİ KORUALAN MİTİNGİ Reviewed by Adsız on 13:43 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.