Ziyaretçi Defteri

HADİM MÜFTÜLÜĞÜ&KORUALAN ÇPL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUTLU DOĞUM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ.

HADİM MÜFTÜLÜĞÜ&KORUALAN ÇPL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUTLU DOĞUM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ.
Hz. Peygamber, Din ve samimiyet…
T.C.Diyanet İşleri Başkanlığı Kutlu Doğum Haftası münasebeti ile toplumda farkındalık oluşturmak adına bu yıl düzenlenen ve düzenlenecek etkinliklerin ana temasını, “Hz. Peygamber, Din ve Samimiyet” olarak belirledi.
Hadim Müftülüğü ve Korualan ÇPL Lise de bu yıl Kutlu doğum haftası münasebeti ile birlikte hareket ederek Korualan Düğün Salonunda Kutlu Doğum üzerine bir etkinlik düzenlediler.
Proğramın akışı şötle:
Saygı duruşu ve İstiklal marşı.2-Kur’an-ı Kerim ve mealinin okunması.3-Kutlu Doğuma özel Slayt gösterisi.4-Okul Öğrencilerinden;İlahi,Naat,Şiieler ve Piyes.5-Günün anlam ve önemini belirten konuşma.6-Hatim duası.7-Hediye takdimi.8-Kapanış.
Kadın Erkek,Genç ihtiyar tüm Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği Kutlu Doğum Haftası Proğramına,Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Tekin ŞAVLİ,Hadim İlçe Müftüsü sayın Ahmet DEMİREL,Korualan ÇPL Lise Müdürü sayın Tufan ACAR’ın da iştirak ettiği etkinlikte Öğrencilerimiz Kur’an-ı Kerim,İlahi,Naat,Şiir okudular ve Piyes gösterimi sundular.Proğramın sonunda Hadim Müftüsü sayın Ahmet DEMİREL günün anlam ve önemini ifade eden veciz bir konuşma yaparak,Öğrencilerimizin okumuş olduğu dört hatim duasını yaptı.
Ayrıca bu gün vefat eden Korualan sakinlarinden Havva SAKARYA için taziye dileklerini ileterek Hz. Allah’tan Rahmet,kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı ve Sabr-ı Cemil diledi.Allah Rahmet etsin.

Proğramı gerçekleştiren Müftülük yetkililerine ve Korualan ÇPL Lisesi müdürlüğüne, Emeği geçen Öğretmen ve Öğrencilerimize,Korualan Din görevlisi arkadaşlarıma,Gecenin geç saatlerine kadar büyük bir zevkle izleme zahmetinde bulunan değerli Halkımıza en kalbi duygularımla teşekkür ederim.Hatıp.17.04.2014
Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!.. 

HADİM MÜFTÜLÜĞÜ&KORUALAN ÇPL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUTLU DOĞUM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ. HADİM MÜFTÜLÜĞÜ&KORUALAN ÇPL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUTLU DOĞUM ÜZERİNE BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ. Reviewed by Adsız on 09:50 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.