Ziyaretçi Defteri

AK PARTİ HADİM İLÇE TEŞKİLATI 36.İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ HADİM İLÇE TEŞKİLATI 36.İSTİŞARE TOPLANTISI
25 Mayıs 2014 Pazar günü saat 14.00 de Hadim Belediye düğün salonunda Ak Parti Hadim İlçe Teşkilatı 36 ncı istişare toplantısını yaptı.
Konya Ak Parti Milletvekili sayın İlhan YERLİKAYA,Ak Parti Konya İl Başkan yardımcısı ve yönetim kuu üyelerinin de bulunduğu toplantıya,Hadim Belediye Başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU,ve İlçe Başkanı sayın Saffet DURAN,yönetim kurulu üyeleri,Gençlik ve Kadin kolları üyeleri Hadimli vatandaşlar katıldılar.
Aziz Şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra,
Konya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi sayın Ramazan DURMAZERyapmış olduğu konuşmasında ;sayın Vekilimiz ve İl yönetiminden Hadim ve civarına yardım ve destek verirlerken kırsal ve mahrumiyet bölgesi olması nedeniyle tolere ve ayrıcalıklı davranılması dileğinde bulundu.
İkinci olarak;Karayolları ve DSİ tarafından istimlak ve kamulaştırma yapılan bölgelerde vatandaşın mağdur edildiğine şahidiz,bu ayrıcalığın giderilip mağduriyetin ortadan kaldırılması için ilgili birimler ile görüşmeler yapılmasını diledi.
Üçüncü olarak;Korualan Kasabasında Dere islah çalışmasına başlayan Müteahhidin kaçması nedeniyle ve tam sulama,ekip dikme vakti olması hasebiyle Vatandaşlarımız büyük mağduriyetler yaşamaktadır.Bu husus ortadan kaldırılması için girişimlerin yapılmasını istedi.

Hadim Belediye Başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU’da konuşmasında;Büyükşehir yasasıyla birlikte yeni bir sürece girildiğini,Hadim’in eski Hadim olmayıp otuz iki mahalleli geniş bir alana hitap eden Hadim olduğunu bunun için öncekinden daha fazla çalışacağını ve bu geçiş döneminde her kesimden hoşgörü ve destek beklediğini dile getirerek,Sayın Milletvekili İlhan YERLİKAYA’yı fahri Hadimli olarak kabul ettiğini ve dolayısıyla fahri hemşehrimizden de destek vermesini rica etti.
Sayın Milletvekili İlhan YERLİKAYA’da konuşmasında tüm istek ve arzuların notunu aldığını,bunların yapılması için çalışacağını söyleyerek toplantıya katılan değerli Üyelerin canlılığından dolayı teşekkür etti.

Bozkır İlçesindeki toplantıya katılmak üzere salondan ayrıldı ve toplantı sona ermiş oldu.25.05.2014
   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

AK PARTİ HADİM İLÇE TEŞKİLATI 36.İSTİŞARE TOPLANTISI AK PARTİ HADİM İLÇE TEŞKİLATI 36.İSTİŞARE TOPLANTISI Reviewed by Adsız on 11:02 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.