Ziyaretçi Defteri

ETLİ PİLAV GÜNÜ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

ETLİ PİLAV GÜNÜ HAYIRLARA VESİLE OLSUN
Kuşadası Hadimliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel hale gelen Etli Pilav günü etkinliği 27 Nisan 2014 Pazar günü Gren Park Hotel Bahçesinde yapıldı.

Ekseriyeti Korualan(Gezlevi) li Vatandaşların oluşturduğu topluluğun birlik ve beraberliğin, sevgi ve kardeşliğin tesis ve teminini sağlamak amacıyla gerçekleştirdikleri Etli Pilav gününe katılan Hadimliler ve davetli misafirler, gün boyu doyasıya eğlendiler ve birbirleriyle bilvesile bir araya gelmenin tadını çıkardılar.
Kuşadası Hadimliler Derneğinin Etli Pilav gününe İlçe Kaymakamı sayın Muammer AKSOY, Kuşadası Belediye Başkanı Özer KAYALI,Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ali DURMAZER ve uzaktan ve yakından gelen Hadim-Korualan (Gezlevi)li Vatandaşlar ile davetli misafirler katıldılar.

Hadim Belediye Başkanı sayın Ahmet HADİMİOĞLU;Sayın Başbakan Recep Tayip ERDOĞAN’ın Konya’ya teşrif edecek olmalarından ve yoğun Proğramları nedeniyle etkinliğe katılamadığından dolayı üzüntüsünü belirten mesaj yollayarak başarı dileklerini iletti.

Korualan Kayaönü Camisi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ali DURMAZER ise;Korualanda yapılacak yeni Cami için hemşehrilerimizin ayni ve nakdi yardım ve katkıda bulunmalarını talep ederek bu hayır hizmetinin önemini belirten bir konuşma yaptı.Korualan’lı Vatandaşlarımızın yardım vaadinde bulunmaları üzerine memnuniyetini dile getirerek herkese teşekkür etti.

Geleneksel Etli Pilav ikramının ardından hediye çekilişleri yapıldı.Müzik Proğramının son bulmasıyla vedalaşılarak seneye buluşmak dileğiyle ayrılındı..Emeği geçen herkese teşekkür eder,Özeleştiriye açık kalmak şartıyla,eksikliklerin giderilerek tamamlanmasını, Sevgi,Hoşgörü,Kardeşlik duygularının pekiştirilmesini arzu ederek başarılar dilerim. Hatıp.27.04.2014

   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..ETLİ PİLAV GÜNÜ HAYIRLARA VESİLE OLSUN ETLİ PİLAV GÜNÜ HAYIRLARA VESİLE OLSUN Reviewed by Adsız on 07:08 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.