Ziyaretçi Defteri

GÜZEL ÜLKEMİZİN YEŞİL KENTİ BURSA GEZİMİZDEN KARELER

BURSA GEZİMİZDEN KARELER
Mevlana Fotoğraf gurubu dostlarımdan Bayram KABADAYI, Hasan KARACA,Cengiz TEKSAKAL,Ahmet KARPUZ,Hıdır DAĞHAN,Hakverdi ve bendeniz Halil ŞİMŞEK’ ten oluşan değerli ekip arkadaşlarım ile birlikte Ülkemizin nâdide köşelerinden Bursa İline seyr-ü sefer için yola çıktık.
Bursa Altınşehir’ e vardığımızda bizleri çok değerli dostlarımızdan sevgili Nurşen Erol ÇAKIR çifti karşılayacak idi.Ve de öyle oldu,Kıralar gibi karşıladılar.Hane-i güzidelerini bizlere açtılar.Belli ki,gün boyu zahmet edip hazırladıkları Kuş sütüne kadar mevcut Halil İbrahim sofralarında sabah kahvaltısını büyük bir hoşgörü ve kibarlık ile ikram ve iltifat ettiler.
Kahvaltı sonrası değerli ev sahibi dostlarımızın mihmandarlığında Bursa kazan, bizler kepçe misali; Tarihi ve kültürel mesire yerlerini doyasıya gezip dolaştık.Gölyazı’ya vardığımızda Akşam yakındı.Böylece Gün batımı Fotoğrafı çektik ve Göl kenerından muhtelif manzaraların görüntülerini kaydetme fırsatını yakaladık.
Bizler Mevlana Fotoğraf gurubu olarak yerden göğe kadar memnun ve mütehassıs olduk. Kendilerine en kalbi duygularımla şükranlarımı bildirir,selam ve saygılar sunarım. Hatıp.17.05.2014
   

      Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

GÜZEL ÜLKEMİZİN YEŞİL KENTİ BURSA GEZİMİZDEN KARELER GÜZEL ÜLKEMİZİN YEŞİL KENTİ BURSA GEZİMİZDEN KARELER Reviewed by Adsız on 14:00 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.