Ziyaretçi Defteri

KORUALAN(GEZLEVİ)BİR BAŞKA GÜZEL..

KORUALAN(GEZLEVİ)BİR BAŞKA GÜZEL..

Toroslar’ın zirvesinde şirin bir yerleşim yeri oluşu, girişinden çıkışına kadar uzun bir güzergah boyunca cadde ve sokakların görkemli görünüşü,mini şehri andıran ticari işyerleri, market,kahvehane ve ihtiyaç duyulan esnaf dükkanları gibi alış veriş mahallerinin sıralanışı, misafirperver İnsanlarının misafirlerini sıcak karşılamaları,İlköğretim ve Çpl Lisesinde görevli Eğitim ve öğretim ordusunun hizmetleri esnasında rahat ulaşım imkanlarından yararlanmaları ciheti ve ayrıca yatılı Öğrenci Yurdunun bulunuşu gibi ,daha bir çok özellik ve güzelliğe sahip olmasıyla Korualan gerçek anlamda bir başka güzel.
Tüm güzelliklerin sahibi ve hâmisi yerleşim yeri; Eskiden Köy idi. Sonra Kasaba oldu. Şimdi de İlçesinin Mahallesi.İşte bu güzel ve şirin Köy,benim köyüm.

Saygıdeğer dostlar! Gelin bu güzel Köyde Kiraz vakti buluşalım, tanışalım, kaynaşalım. Karakovan Balının hasat vakti uğrayalım ve şifa kaynağının tadına ve lezzetine kavuşalım. Güzelliklerinden bir kısmını sizler ile paylaşmak istedim.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler.Hatıp.12.05.2014    Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

KORUALAN(GEZLEVİ)BİR BAŞKA GÜZEL.. KORUALAN(GEZLEVİ)BİR BAŞKA GÜZEL.. Reviewed by Adsız on 14:30 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.