Ziyaretçi Defteri

‘’KABE YOLLARINDA’’:BOZKIR İLÇESİNDE

‘’KABE YOLLARINDA’’:BOZKIR İLÇESİNDE

Ali ERCAN’ın baş rol oyunculuğu yaptığı ‘’Kabe Yollarında’’ adlı 90 dakikalık Filmin çekimi Bozkır İlçesinde başladı.
Bozkır Belediye Başkanlığının önem ve destek verdiği ‘’Kabe Yollarında’’adlı 90 dakikalık Filimin çekimi Mevlüt TUNCER beyin evinde Ramazan-ı Şerifin ikinci haftasında Kanal 7 Televizyonunda gösterime hazırlanmak üzere hummalı bir şekilde devam ediyor.
Bozkırın tanıtımı ve Bozkırlı beş altı vatandaşın Filimde oyuncu olarak rol alması yönüyle de Belediye Başkanı Sayın İbrahim GÜN bu çalışmaya ayrı bir önem verdiği içindir ki;Basın danışmanı sayın Yakup ÇETİN’i bizzat görevlendirerek Filmin yapım ve kanal 7 adına sahibi bulunan  sayın Arif HAKVERDİ beyefendinin çalışmalarına refakat etmektedir.
Filmin senaryosunda; Koyun Yününü işleyerek geçimini temin eden fakir bir ailenin kıt kanaat geçiminden arda kalan paralarını biriktirerek Hac görevini ifa etmek için çaba ve gayretini, karşılaştığı engel ve takdir-i İlâhi olarak giderilişi ve ibretli hususlar yer alıyor.
Filmin Baş rol oyunculuğunu Ali ERCAN, eşi rolünde oyuncu ve sanatçı Reyhan İLHAN,Reha BEYOĞLU,yönetmen Nazif TUNÇ, yapımcı ve kanal 7 adına sahibi Arif HAKVERDİ bulunuyor.
Bozkır İlçesi Dere yol ayrımı civarında Mevlüt TUNCER’e ait evde çekimine başlanılırken, daha sonraki günlerde Bozkır hastanesi,İmam Hatip Okulu Yurdu,Bozkır Mezarlığı,sokak ve diğer bazı evlerde çekim çalışmaları devam edecektir.
Büyük bir aşk ve şevkle izlenmesi beklenilen Filmin çekim çalışmalarının bir an evvel tamamlanmasını Bozkır Halkı sabırsızlıkla beklemektedir.
Meydana çıkacak olan ‘’KABE YOLLARINDA’’ adlı eserin Ülkemize, Bölgemize ve Bozkır’a hayırlar getirmesini diler,Yönetmen ve Oyunculara,Yapım ve sahibine başarılar dilerim.Hatıp.19.06.2014
Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

‘’KABE YOLLARINDA’’:BOZKIR İLÇESİNDE ‘’KABE YOLLARINDA’’:BOZKIR İLÇESİNDE Reviewed by Adsız on 12:52 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.