Ziyaretçi Defteri

KORUALAN DEDEMLİ ARASI YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR.

KORUALAN DEDEMLİ ARASI YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR.

Mavi Tünel Projesi kapsamında yapımına devam edilen Bozkır Barajına ilaveten yani; Korualan Bozkır,Korualan Konya Yolu Baraj suyu altında kalacağından yeni Yol;Baraj gövdesinin üzerinden geçerek Söğüt arazilerini takiben Fakılar,Yalınçevre ve Korualan’ın Kayhan Bağlarını takiben Devrent’ ten Eski Mezarlık’a kadar yapılacak.
Ayrıca buradan Hadim’e doğru devam edecek.(Bu kısmı Karayolları yapacak).Barajdan Korualan’a ve oradan da Dedemli’ye kadar olan kısmı ise, DSİ yapacak.
Baraj ile Korualan arası yapılacak olan yol çalışmasının gecikmiş olması, İhale aşaması ve bu esnada yapılan itirazların giderilmesine bağlı olarak sebeb teşkil etmiştir.
Bahar aylarından beri Korualan Dedemli arası irtibat Yolu çalışmaları devam ediyordu.Bu gün itibariyle Kaba inşaat kısmının yapımı Korualan Mezarlığına gelmiştir.
Baraj ile Korualan arasındaki çalışmalar ise,birkaç gün önce Fakılar tarafından başlanılmış olup bundan sonra hızla devam etmesi beklenmektedir.

Allah Devletimize,Milletimize zeval vermesin.Yol Medeniyettir. Yolsuz Medeniyete ulaşıp kavuşmamız mümkün değildir. İnşaatın yapımını üstlenen Müteahhide başarılar,çalışanlarına kolaylıklar dilerim.Tüm çalışmaların Ülkemize,Bölgemize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ederim.Hatıp.02.06.2014
   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

KORUALAN DEDEMLİ ARASI YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR. KORUALAN DEDEMLİ ARASI YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR. Reviewed by Adsız on 12:29 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.