MEDİNE&METİN NİŞANLANDILAR
Alanyanın Tosmur Mahallesinde mukım Hatice ve Mehmet AYDOĞAN çiftinin kızları Medine  hanım ile Hatay İli nufusuna kayıtlı Metin DEMİRTAŞ nişanlandılar.
09 Haziran 2014 Pazartesi akşamı saat 20.00 de Tosmur’lu aynı zaman da kızın dedesi Murat ALATAŞ ağanın evinin önünde gerçekleşen nişan merasimine tarafeynin büyükleri, kız ve oğlanın Okul arkadaşları,Tosmur’lu vatandaşlar ve davetli misafirler katılarak nişan merasimini şenlendirdiler.
Nişan kurdelesini Dede Murat ALATAŞ kesti ve elini öpen genç çiftlere yani torunlarına mutluluklar diledi. Dua,salat ve tekbirlerden sonra Pasta ve meyve suyu ikram edildi.Merasime katılanlar müzik eşliğinde gönüllerince doyasıya eğlendiler.
Medine & Metin çiftinin nişan merasimi tarafeyne hayırlı uğurlu olsun. Genç kardeşlerimize birlikte kuracakları yuvanın başından sonuna kadar sağlık içerisinde yaşayacakları koca bir ömür mutluluklar ile dolsun.

Nişan merasimi sonunda video ve hatıra fotoğrafı çekimlerinden sonra son buldu.Bu mutlu günlerinin anılarının Fotoğraflarını siz dostları için görüntüledim.İyi seyirler.Hatıp.09.06.2014

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!.. 

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: MEDİNE&METİN NİŞANLANDILAR
Anarsik CocukDavut Erarslan