AKYÜREK VE SORGUN BOZKIRLILAR İLE İFTAR YAPTI

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, ve Akparti İl Başkanı Ahmet SORGUN ilçe iftarlarına Bozkır’da devam etti..

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 16 Temmuz 2014 Çarşamba Günü Bozkır Çarşı merkezinde, Anıt Meydanında
Bozkır halkıyla iftar yaptıktan sonra, muhtarların sorunlarını dinledi.
Başkan Akyürek, ilçedeki yatırımlara önceliklerinin su çalışmaları olduğunu ilçede çok sayıda mahallede su sıkıntısı yaşandığını bildiklerini belirtti.
Öncelikli su sıkıntılarının giderilmesinden sonra yatırımların Konya merkezdeki standartlarda devam edeceğini kaydetti.

Başkan Akyürek, iftar programı sonrası Bozkır Belediyesi’nde Başkan İbrahim Gün, Bozkır Meclis üyeleri, Belediye daire amirleri ve muhtarlarla bir araya geldi. Büyükşehir daire başkanlarının da bulunduğu toplantıda Başkan Akyürek, muhtarların sorunları dinlendi, istek ve taleplerini not aldı.

3 BİN KİŞİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Ramazan’da bütün ilçeleri ziyaret ederek iftar yaptıklarını dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek, iftar öncesinde yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanımız ve muhtarlarımızla bir toplantı yapacağız ve Bozkır için yapılması gerekenleri ve Bozkır Stratejik planımızı muhtarımızın taleplerini de katarak oluşturacağız.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu iftar programına katılan Ak Parti İl Başkanı sorgun iftar programı sonrası Bozkır Belediyesi’nde Başkan İbrahim Gün, Bozkır Meclis üyeleri, Belediye daire amirleri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Sorgun ”Bozkıra teşekkür için gelmek istiyordum ancak nasip olmadı, bugün başka bir programım olmasına rağmen buraya o programımı erteleyerek Bozkırlılarla buluşmak için buraya geldim.


Bozkır 30 Martta nasıl hizmete oy verdi ise, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde de hizmete oy verecektir. Bozkır’a bu konuda güvencimiz tamdır.” dedi.17.07.2014


Sırıstat Haber Merkezi: Yakup Çetin

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

Hiç yorum yok:

Arama Kutusu

Ziyaretçi Defteri

Oku Yaz

Şimdi Reklamlar...

Son Yorumlar

Karikatür Köşesi

Web Sayacı

Yandex.Metrica
Teman�n tum haklari saklidir - Korualan Gezlevi Haber Kültür ve Bilgi Web Sitesi: AKYÜREK VE SORGUN BOZKIRLILAR İLE İFTAR YAPTI
Anarsik CocukDavut Erarslan