Ziyaretçi Defteri

BAYRAM ZİYARETİ İÇİN,DAVUTOĞLU HADİM’DE.

Sayın Dışişleri Bakanımız hemşehrimiz sayın Ahmet Davutoğlu İlçemiz Hadim’e Bayram ziyareti gerçekleştirdi.
27 Temmuz 2014 Arefe günü 16.30 civarında İlçemiz Hadim’e teşrif eden sayın Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’ nu Aşağı Hadim yol kavşağında büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşıladı.
Karşılama merasiminde teker teker tüm halkımızın ellerini sıkarak bayramlarını tebrik etti. Kendisini karşılamaya gelen küçük çocuklara harçlık verdi. Bu alandan sonra Hz. Hadimi Türbesine geçerek İlçemizin manevi büyüğünü ziyaret etti.Ve burada da kendisini yalnız bırakmayan Vatandaşlarımıza ayak üstü bir konuşma yaptı.
Konuşmasında Ramazan ayında Filistin ve Gazzede Müslümanların üzerine bomba yağdıran, Bebekleri, Anneleri, sivilleri hunharca öldüren İsrail katilini tel’in etti. Hadimli hemşehrilerim 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti hükümetine büyük bir teveccüh göstermiştir.Bunun için Hadimlilere teşekkür ederim.Önümüzdeki 10 Ağustas 2014 Tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde de büyük bir teveccüh göstererek R.T.Erdoğana destek vermenizi istiyorum dedi.

Türbe ziyaretinden sonra Hadimi Camisine geçerek İkindi Namazını cemaat ile birlikte kıldılar.Namaz sonrası İlçemizden ayrılarak Taşkent İlçesine geçti.Ziyaret görüntülerini sizler için paylaştım.İyi seyirler.Hatıp.27.07.2014


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!.. 

BAYRAM ZİYARETİ İÇİN,DAVUTOĞLU HADİM’DE. BAYRAM ZİYARETİ İÇİN,DAVUTOĞLU HADİM’DE. Reviewed by Adsız on 22:45 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.