Ziyaretçi Defteri

HADİM KİRAZ ALIM MERKEZİNDE ALIMLAR BAŞLADI

HADİM KİRAZ ALIM MERKEZİNDE ALIMLAR BAŞLADI

Hadim Belediyesi Kiraz Alım Merkezinde İhracatlık ve İç piyasa Kiraz alımına başlanıldı.
Hadim Belediye Başkanlığı tarafından mülkiyeti satın alınarak Naciyenin Çayırlığı denilen mevkide geçen Yıl yapımına başlanılan Kiraz alım Merkezi ve Sosyal Tesisler kısa sürede inşaatı bitirilerek 2014 sezonu itibariyle hizmete açılmış oldu.
Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılarak sahiplerinin hizmetine sunulan Dükkanlarda Kiraz alımlarına da resmen başlanılmış oldu.26 ve üstü İhracatlık Napolyon Kirazın Kğ.fiatı 4.00 ila 4.700 Tl.İç piyasa Kirazın Kğ.Fiatı ise;1.50 ila 2.00 Tl. arasında alımları yapılmaktadır.
Geçmiş Yıllardaki Çarşı merkezinin değişik yerlerinde ve ara sokaklarda na müsait ortam ve şartlarda alınırken,bu Yıl Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılıp Tüccarların ve Halkımızın hizmetine arzedilen yepyeni Dükkanlarda Kiraz alımlarına başlanılmıştır.

Evvela Ak Parti Hükümetine,Hadim Belediye Başkanlığına çalışma ve desteklerinden dolayı teşekkür eder,Çiftçilerimize ve Tüccarlara hayırlı bereketli sezonlar dilerim.Hatıp.09.07.2014

   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!..

HADİM KİRAZ ALIM MERKEZİNDE ALIMLAR BAŞLADI HADİM KİRAZ ALIM MERKEZİNDE ALIMLAR BAŞLADI Reviewed by Adsız on 12:18 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.