Ziyaretçi Defteri

KAYMAKAM MUTLU KÖKSAL’IN VEDA YEMEĞİ

Hadim İlçe Kaymakamı sn.Mutlu Köksal 08 Eylül 2014 Pazartesi akşamı Belediye Otelinde veda yemeği verdi.09.09.2014 Salı günü İlçemizden ayrıldı.Yerine ise;Tokat Kaymakam adayı Ömer Büyükergene asaleten atanmıştır.
İlçe Kaymakamı Mutlu Köksal beyin veda yemeğine,Bozkır Kaymakamı Mustafa Demir, Taşkent Kaymakamı Yakup Bölükbaşı ve Emniyet amiri,     Jandarma Komutanı,Noter hanım ve eşi Hakim bey, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu,Garnizon Komutanı Teğmen Ahmet bey,İlçe Cumhuriyet savcısı ve eşi Hakime hanım,İlçe Jandarma Komutan vekili Nuri Yüksel,Hadim ve Taşkent Daire amirleri ve Kaymakamlık Personeli katıldılar.
20.03.2012 Tarihinde Hadim İlçesinde göreve başlayan sayın Mutlu Köksal yerel yönetimler ile uyum içerisinde İlçe idare ve hizmetlerinde kendini göstererek tüm halkın sevgisini kısa süre içerisinde kazanmyı başarmıştır.Böylece;İlçeden ayrılırken Halkımız ile kendisi arasında hüzün ve burukluk yaşanmış, Ülkemizin bir başka İlçesinde göreve başlamış olacağından,yeni bir hizmet aşkıyla Urfanın Halfeti İlçesine 09.09.2014 Tarihinde İlçe Halkı tarafından uğurlanmıştır.
İlçe Kaymakamı sayın Mutlu Köksal çarşı esnaflarının Dükkanlarına uğrayarak teker teker tokalaşarak helallık dilemiş,tüm dairelere uğrayarak âmir ve Personelleri ile de helalleşerek teker teker vedalaşmıştır. kendine has nezaket ve zarafet örneğini ayrılırken dahi İlçemiz halkına göstermiştir.
İlçe Kaymakamı  sayın Mutlu Köksal beyin İlçemiz idari ve hizmetlerindeki göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı hassaten teşekkür eder,Urfa İli Halfeti ilçesindeki yeni görevinde başarılar dilerim. Hatıp. 09. 09.2014


   Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

KAYMAKAM MUTLU KÖKSAL’IN VEDA YEMEĞİ KAYMAKAM MUTLU KÖKSAL’IN VEDA YEMEĞİ Reviewed by Adsız on 16:45 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.