Ziyaretçi Defteri

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

CUMHURİYETİN 91.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
Cumhuriyetimizin 91.Yıi dönümünü bütün Yurtta,Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kutlanıldığı gibi,İlçemiz Hadim’de de büyük bir coşku ile  Anıt meydanında kutlandı.
Saygı duruşu, İstiklal marşının okunması ile başlayan proğram,günün anlamı ile ilgili şiirlerin öğrenciler tarafından okunmasından sonra İlçe Kaymakamı sayın Ömer Büyükergene günün anlam ve önemi hakkında konuşma yaptı.
Dönem içerisindeki yarışmalarda dereceye giren Öğrencilere ödülleri İlçe Kaymakamı Ömer Büyükergene, Belediye başkanı Ahmet Hadimioğlu ve Garnizon komutanı  Ahmet Özkan Kaya tarafından  takdim edildi.
​Türkiye Cumhuriyeti'nin 91. kuruluş  yıldönümünü  gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, yeniden varoluş ve bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin ve Anadolu'yu yeniden yurt edinişimizin adıdır.
Büyük Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti'ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak, Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesiyle hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışılacak ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü sağlayacaktır. Cumhuriyetimizin 91. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Her zaman olduğu gibi, bu günlerde barış ve huzurumuzun korunmasına, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine daima ehemmiyet vermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor, Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi duygularımızla kutluyoruz ve komşu ilimiz Karaman’ın   Ermenek ilçesinde göçük altında kurtarılmayı bekleyen tüm hemşerilerimize Cenabı Allah'tan yardım diliyoruz. Hatıp.29.10.2014

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Reviewed by Adsız on 21:15 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.