Ziyaretçi Defteri

HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ

HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ
Hadim Kaymakamı  sayın Mutlu KÖKSAL beyin Şanlıurfanın Halfeti İlçesine tayininin çıkması üzerine,yerine sayın Ömer BÜYÜKERGENE asaleten atanmış ve İlçemiz Hadim’de 24.09.2014 Tarihinde yeni görevine başlamıştır.
Kaymakamlık makamında kendisini  www.zirveikelam.com  ziyaret etmiş olup kendisiyle yapmış olduğum mülakat ve söyleşide İlçemiz halkına şöyle seslenmiştir
KIYMETLİ HADİMLİLER
HADİMİ DİYARINDA,BELDE-İ HADİMÜL İLİMDE, GÜZEL İNSANLARIN DİYARI HADİM İLÇEMİZDEKİ GÖREVİMİZE HAMDOLSUN BAŞLADIK.
BU VESİLE İLE İYİ DİLEK VE TEMENNİLERİNİ İLETİP,HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNE GELEN,BİZLERE ULAŞAN,HERKESE CAN-I GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
HADİM VE HADİMLİLERE ELİMİZDEN GELEN BÜTÜN KATKIYI SUNMANIN GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ.İLÇEMİZİN HER KÖŞESİNE VE BU HER KÖŞESİNDE BULUNAN DEĞERLİ HALKIMIZIN TÜMÜNE   ULAŞARAK  KUCAKLAŞACAĞIM.
TESBİT ETTİĞİMİZ VEYA BİZE BİLDİRİLEN SORUNLARI,MAHALLİNDE İVEDİLİK İLE ÇÖZÜLECEK VEYA DEVLETİMİZİN İLGİLİ MAKAMLARINA ULAŞTIRILARAK HAL CİHETİNE GİDİLECEKTİR.
KAYMAKAMLIK MAKAMI BİR SALTANAT MAKAMI DEĞİL,AKSİNE T.C. DEVLETİNİN TEMSİL EDİLDİĞİ YÜCE BİR MAKAMDIR.DEVLETİN TA KENDİSİDİR.BU YÜCE MAKAMDA DEVLETİMİZ ADINA HALKIMIZA YÖNELİK HİZMETLERİ BİHAKKIN İFA ETMEYE GAYRET EDECEĞİM.BU GÖREV ÇOK ULVİ BİR GÖREVDİR. BU ULVİ GÖREVİ İNŞALLAH HALKIMIZ İLE BERABER OLARAK HALKIMIZ ADINA HER DAİM YERİNE GETİRİLECEĞİNDEN HİÇ KİMSE KUŞKU DUYMASIN.
İLÇEMİZİN MANEVİ BÜYÜKLERİNDEN HADİMİ HAZRETLERİNİN ‘’KAMİL ODURKİ;KOYA HER YERE BİR ESER,ESERİ OLMAYANIN YERİNDE YELLER ESER’’SÖZÜNÜN IŞIĞI ALTINDA İNŞALLAH BİZ DE İLÇEMİZE BİR ESER KAZANDIRMA DÜŞÜNCESİNDE OLACAĞIZ.
KAYMAKAMLIĞIMIZIN KAPISI,TÜM HADİMLİLERE AÇIKTIR. DERTLERİMİZİ KONUŞALIM,EKSİKLERİMİZİ GİDERELİM,GÜZEL İLÇEMİZİ BİRLİKTE İMAR EDELİM.YAŞLILARIMIZIN YÜZLERİ GÜLSÜN.ÇOCUKLARIMIZ RAHAT OKUSUN.DEVLETİMİZİN SICAKLIĞI HERKESİ KUCAKLASIN.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.SELAM VE MUHABBETLERİMLE…                    


                                                               Hadim Kaymakamı
                                                            Ömer BÜYÜKERGENE                                                                                           
Sayın Kaymakamımıza İlçemiz ve halkı için güzel duygu ve düşüncelerinden dolayı teşekkür eder,çalışmalarında kendisine başarılar dilerim.Hatıp. 12.10.2014                                  

HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ HOŞ GELDİNİZ SAFALAR GETİRDİNİZ Reviewed by Adsız on 08:04 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.