Ziyaretçi Defteri

BALLICA YAYLASI AĞAÇLANDIRILIYOR..!

Ballıca Yaylası ağaçlandırılıyor.Ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında ilk etap fidanlar Ballıca yaylasına ulaştırıldı.
Kualan mahallesinin bu yılki ‘’Aşık Ömeri anma ve kiraz festivali’’etkinliği Ballıca yaylasında yapıldı.Çok iyi oldu.Herkesin beğenip hoşnut olduğu gibi,bendeniz yerel haber sitesi sahibi olarak da memnun oldum.
Ancak! ne var ki;yıllarca Belediye Başkanlarımıza şenliğimizi Kasabanın içerisine sıkıştırmayalım, yaylalarımıza çıkalım ve bu yaylamızı ağaçlandıralım diyerek kulaklarının dibinde davul çalmamıza rağmen,bir türlü sesimizi duyuramadık.
Şimdi Hadim belediye Başkanımız sayın Ahmet HADİMİOĞLU hem bu yılki şenliğimizin yerini beğenmiş ve hem de bu Ballıca yaylasının ağaçlandırılması hususuna katkı sağlayarak,Büyükşehir Belediyesi nezdinde girişimlerde bulunarak ilk etap fidanlarımız dün 08.11.2014 itibarı ile Hadim Belediyesi kamyonu ile Mustafa GÜNEŞ’İN (Topal) nazaretinde Ballıca yaylasına ulaştırılmıştır.İkinci ve üçüncü araçlar gelecektir.

Hadim Belediye Başkanımıza, Büyükşehir Belediyesinde katkı sağlayan ilgililere,Fidanların getirilişine katkı sağlayan Mustafa beye,dikim ve indirilmesinde yardımlarını esirgemeyen genç kardeşlerimize,ve bundan sonra tüm emeği geçecek olan yardımsever halkımıza,tüm katkısı olan gardaşlarımıza teşekkür ederim.Hatıp.09.11.2014

  Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız!!!

BALLICA YAYLASI AĞAÇLANDIRILIYOR..! BALLICA YAYLASI AĞAÇLANDIRILIYOR..! Reviewed by Adsız on 11:10 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.