Ziyaretçi Defteri

BALLICA YAYLASINDA AĞAÇLANDIRMAYA DEVAM..!

Ballıca Yaylası ağaçlandırılıyor.Ve ağaçlandırma çalışmaları kapsamında ikinci etap fidanlar da Ballıca yaylasına ulaştırıldı ve gönüllü gençlerimiz tarafından toprak ile buluşturuldu.
Yıllar önce Festivalin Kasaba içinden,Yaylalara çıkarılması yetkililere defaatla iletilmesine rağmen,bir türlü çıkılamamıştı.Kayıplarımız olmasına rağmen,olan oldu.Geçen geçti..!
Kualan mahallesinin bu yılki ‘’Aşık Ömeri anma ve kiraz festivali’’etkinliği herkesin malumu olduğu üzere Ballıca yaylasında yapıldı.Çok iyi oldu.Herkesin beğenip hoşnut olduğu gibi,bendeniz yerel haber sitesi sahibi olarak da memnun oldum.
Ancak! ne var ki;yıllarca Belediye Başkanlarımıza şenliğimizi Kasabanın içerisine sıkıştırmayalım, yaylalarımıza çıkalım ve bu yaylamızı ağaçlandıralım diyerek kulaklarının dibinde davul çalmamıza rağmen,bir türlü sesimizi duyuramamıştık.İşin ciddiyetini kabul ettirememiştik..!
Şimdi ise; Hadim belediye Başkanımız sayın Ahmet HADİMİOĞLU hem bu yılki şenliğimizin yerini beğenmiş ve hem de bu Ballıca yaylasının ağaçlandırılması hususuna katkı sağlayarak,Büyükşehir Belediyesi nezdinde girişimlerde bulunarak ikinci etap fidanlarımız da dün 16.11.2014 Pazar günü itibarı ile Hadim Belediyesi kamyonu ile Mustafa GÜNEŞ’İN (Topal) nazaretinde Ballıca yaylasına ulaştırılmış olup,gönüllü gençlerimiz tarafından fidanlarımız yerlerine dikilmiştir.yeterli miktar ağaçlandırma fidanları gelmeye devam edecektir.
Hadim Belediye Başkanımıza, Büyükşehir Belediyesinde katkı sağlayan ilgililere, Fidanların getirilişine katkı sağlayan Mustafa beye,dikim ve indirilmesinde yardımlarını esirgemeyen gen kardeşlerimize,ve bundan sonra tüm emeği geçecek olan yardımsever halkımıza,tüm katkısı olan ardaşlarımıza teşekkür ederim.Hatıp.16.11.2014


   


Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız.!!!

BALLICA YAYLASINDA AĞAÇLANDIRMAYA DEVAM..! BALLICA YAYLASINDA AĞAÇLANDIRMAYA DEVAM..! Reviewed by Adsız on 07:08 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.